2733
2734
من خیلی حرفا می‌شنوم ميندازم پشت گوش ولی عذاب وجدان و خودخوری خیلی دارم. همه بهم میگن بی زبون خیلیم ...

آره دل آدم نمیاد 

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉
به من خیلیا میگن صاف و ساده ای  اصن خوشم نمیاد😑

نه معمولا اگه صافو بگن خوبه

آره منم گاهی خوشم نمیاد متاسفانه الان دغل بازی و دروغ و حتی گاها حروم خوری خصوصا تو ایران (همه جا هستا ولی ایران عجیییب سریع داره زیاد میشه) زرنگی و جزو صفات خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی شد که خودتو تغییر دادی؟چجوری تونستی؟

وقتی دیدم داره از سادگیم سواستفاده میشه و بقیه احمق فرضم میکنن،به راحتی تونستم وقتی بدونی بقیع به چشم یه احمق نگات میکنن میخوای تغییر کنی و ثابت کنی که اینجوری نیستی

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
2728

ساده یعنی بی شیله پیله 

نه کسی که احمق و زودباور باشع 

کسی که نمیخاد هفت خط باشه زیر رو بکشه 

بخواد در حق بقیع بدی کنه فکر کنه زرنگه 

بقول شریعتی ترجیح میدم بزرگوار ی گول خور باشم تا کوچکواری گول زن

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘
چجوری تغییر کردی؟

دیگه هرچی تو دلمه رو جار نمیزنم،،گاهی محکم با بقیه برخورد میکنم که به خودشون اجازه ندن هرجور که میخوان باهام رفتار کنن در کل یکم رفتارم سرد شده

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
باید روی خودت کار کنی بری مشاوره ببینی چی در کودکی بوده که الان باعث شده زود اعتماد کنی خوش باور با ...

اتفاقا سخت اعتماد میکنم و به همه اعتماد نمیکنم

اما خیلی مهربونم به همه کمک میکنم واسه خیلیا مایه میزارم

تا به یکی بدی میکنم طود عذاب وجدان میگیرم

دلم ننیاد دروغ بگم یا سرکسی کلاه بزارم

درخواست دوستی ندید❌
وقتی دیدم داره از سادگیم سواستفاده میشه و بقیه احمق فرضم میکنن،به راحتی تونستم وقتی بدونی بقیع به چش ...

ببخشید میپرسما....میشه بگین رفتارتون چجوری شد؟من خیلی دارم از سادگیم و دل مهربونم ظربه میخورم...دوست دارم تغییر کنم اما نمیتونم..نمیدونم باید چیکار کنم

...و اینکه این کاربری برای دو نفرهست....سوم اینکه برام دعا کنید به ارزوم برسم...کلی دوستتون دارم رفیقای من🧡
2738
اتفاقا سخت اعتماد میکنم و به همه اعتماد نمیکنم اما خیلی مهربونم به همه کمک میکنم واسه خیلیا مایه می ...

این شخصیت وابسته و مهر طلبه

دومی عذاب وجدان کاذب هست

باید رفع کنی با روانکاوی

با کتاب خوندن و این چیزا رفع نمیشه

اسی یه چیم اضافه کنما دوستای من تا حالا به هر کی گفتن ساده چندسال بعد که شخصا باهاش آشنا شدم فهمیدم یه ذره قالتاقم هست😅😅 کلا فک نکنم زرنگای واقعی خیلی معلوم باشن شتیدم تعریف ما از زرنگ اشتباهه الان به اون یارو میگم چرچیل زمان

اسی یه چیم اضافه کنما دوستای من تا حالا به هر کی گفتن ساده چندسال بعد که شخصا باهاش آشنا شدم فهمیدم ...

اره بعضیا خوب نقش ادمای ساده و خوبو بازی میکنن😶

درخواست دوستی ندید❌

ساده بودن با تعریف خیلی ها فرق داره 

من سادم ولی احمق نیستم من سادم ولی زود اعتماد نمیکنم من سادم ولی اجازه دخالت نمیدم من سادم ولی اگر کسی یه اشتباهی کنه دیگ هیچوقت روش حساب باز نمیکنم من سادم ولی باهچیکس درد دل نمیکنم من سادم ولی هیچوقت پیش کسی غیبت یکی دیگرو نمیکنم 

من سادم ولی هیچیو ب هیچکس نمیگم 

اره بعضیا خوب نقش ادمای ساده و خوبو بازی میکنن😶

آره و واقعا به قیافه و مدل رفتارم هست 

این کلا تو فازی نمی رفت که بهش شک کنی آدم خوبیه ها

دوستام براشون تعریف میکردم باورشون نمیشد😂😂

2706