2737
2734
ساده بودن با تعریف خیلی ها فرق داره  من سادم ولی احمق نیستم من سادم ولی زود اعتماد نمیکنم من س ...

منم اینجوریم تقریبا 

خیلی سخت اعتماد میکنم

ولی کلا دوس دارم کمک کنم و اهل دروغ و دورویی نیستم

درخواست دوستی ندید❌
منم اینجوریم تقریبا  خیلی سخت اعتماد میکنم ولی کلا دوس دارم کمک کنم و اهل دروغ و دورویی نیستم

دقیقا من تا اونجایی که بتونم کمک میکنم ب افراد 

ولی اگر ببینم قدر نمیدونه خودمو تو سختی نمیندازم بخاطرش یا از خودم نمیگذرم خیلی . اگر کسی کاری بخاد من اون لحظه کار داشته باشم میگم فلان ساعت میتونم انجام بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم یک نمونه ساده هستم.منتها کمی راه راه کمرنگ هم دارم 😂

ولی جدن یکم گیرنده هام یه کوچولو ضعیفه و بعضی مطالبو دیر میگیرم کسی تو جمع بهم توهین کنه نمیتونم جواب مناسب بدم تو صحبت کردن در جمع تمرکز کامل ندارم و گاهی هل میشم. زودباورم. خیلی دلنازکم. بعضی وقتا ذهنم موقعیت طرف مقابلمو درک نمیکنه یعنی عقلم نمیکشه که این کار ممکنه ناراحتش کنه یا مثلا عقلم نمیکشه که وقتی جلو همسایه ها پشت در موندم و هی در خونه رو میزنم و شوهرم باز نمیکنه احتمالا تو حمومه. همسایمون گفت ولش کن در نزن حمومه تو دلم گفتم وای چرا حواس خودم نیست. البته همه آدمها کم و بیش از این سادگیا دارن من زیاد نگران نیستم

دستم را گرفته ای یا رب. سپاست میگویم ای برترین معشوق. اگر گنده تر از دهانم نباشد کمکم کن کمی رنگی از تو بگیرم. قلبم زیر بار گناهانم مرده. او را به قدرتت زنده کن
ببخشید میپرسما....میشه بگین رفتارتون چجوری شد؟من خیلی دارم از سادگیم و دل مهربونم ظربه میخورم...دوست ...

خواهش میکنم،،هربار هرکی بهم تیکه میندازه حالا راجب هرچی که میخواد باشه خیلی سخت برخورد میکنم،حرفای دلمو به کسی نمیگم چون وقتی خودم نمیتونم راز نگه دار خودم باشم بقیه هم نمیتونن رازمو نگه دارن،،حرفای بچگونه نمیزنم و معمولا حرفام منطقیه،هرکی ناراحتم کنه دوبرابر بیشتر ناراحتش میکردم قبلا گذشت میکردم ولی هربار بدتر ناراحتم میکردن،ودر کل یکم رفتارم رو سرد کردم و حد و حدود هایی رو رعایت میکنم😊

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
2728
خواهش میکنم،،هربار هرکی بهم تیکه میندازه حالا راجب هرچی که میخواد باشه خیلی سخت برخورد میکنم،حرفای د ...

خیلی هم عالی..بهترین کارو کردی مطمعن باش👌😚

...و اینکه این کاربری برای دو نفرهست....سوم اینکه برام دعا کنید به ارزوم برسم...کلی دوستتون دارم رفیقای من🧡
خیلی هم عالی..بهترین کارو کردی مطمعن باش👌😚

❤😘

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂