2733
2739
عنوان

اگه میخوای تیکه بندازی و مسخرم کنی نیا

| مشاهده متن کامل بحث + 2025 بازدید | 168 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب دوستت اعتماد نداری ؟ لابد حواسش نبوده چتتو باز کرده بسته نخونده بزنگ بهش دوستته دیگ 😐

دوست من نیست دوست عشقمه شمارش ندارم

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
بنظر من قفلی نزن یکم زمان بده بخواد خودش میاد

نزدیک یک ماه گذشته

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
2728
چطور؟

ببخشید ولی شما خیلی ساده ای ،همین الان از رابطه بیا بیرون و دیگه هیچوقت هم بهش زنگ نزن ،رسما خودشو و دوستش شمارو مسخره کردن ،کسی کسیو دوست داشته باشه بلاکش نمیکنه از صدجا ،من خودم از یکی خوشم نمیومد پیگیرم از هر جا بلاکش میکردم باز از یه شماره دیگه میومد ولی بخاطر اینکه خیلی افسرده نشه یه جور دیگه وانمود میکردم !ولی اصلا ربطی به غرورم نداشت چون ازش خوشم نمیومد اینطوری میکردم 

خیالت راحت هردو دوست دستشون تو ی کاسست دارن سرتو شیره میمالن. ولش کن بره ب درک

یعنی چی سرم رو شیره می مالن؟

نههههههه گفتم بیاین بحرفیم

من گذارش زدم ببشید البته نگران نباش باید 10 نفر گذارش بزنن ک بترکه با یه نفر هیجی نمیشه خیالت راحت حرف بزنید بازم معذرت میخوام 

❤از خدا ممنونم که تورو بهم داد دلیل بودنم❤  
پیگیر نیستم بعد از همه ی مدتی که رفته امروز به دوستش اس دادم

گلم بخواد واسطه نمیخواد برمیگرده

از رو غرض نگفتم من هم جنس خودتم

دوسش داری حق داری ولی حیف تو نیس پیشقدم اونم نخوادت☹

2738
ما علم غیب نداریم ولی در کل با دوستش حرف نزن چت هم نکن چون ممکنه طوری بشه و اونقدر بهت محبت و دلسوزی ...

نهههههه اون بنده خدا متاهل هست مثله برادر هست برای من با خانمش هم بیرون رفتیم

پیگیر نیستم بعد از همه ی مدتی که رفته امروز به دوستش اس دادم

عزیزم داری نقطه ضعف بهش نشون میدی اینجوری می فهمه بهش وابسته ای بعد تا هر چی بشه قهر می کنه میدونه میری نازشو می کشی یکم واقع بین باش اگه دوست داشته باشه اونم باید برای ادامه رابطه تلاش کنه نه اینکه تو منت بکشی

متاسفانه دخترا زود وابسته میشن

یک سال و نیم واسه وابسته شدن زود نیست بخدا

هااا اخه عزیزم اینقد بچ زیادشده تو سایت و همشون هورمونی برخورد میکنن میخواستم بدونم شما تو کدوم لِول ...

نه بچه نیستیم ولی اون مثه بچه هاست

میخواست برگرده تا حالا برگشته بود حتی از دلتنگی بمیره هم برنمیگرده خیلی مغروره

ببین همین پسر مغرور که میگی واسه یکی دیگه خودشو میندازه به کوه و بیابون تا طرف رو بدست بیاره ،اگه سنت کمه که عادیه بازیچه شده باشی و اشکال نداره ولی از الان دیگه یه جور دیگه باش واینو همیشه توی ذهنت داشته باش خوشش بیاد خودش میاد ..

پس لااقل صبر کنید تا اون خبر بده  ؛ ولی از قدیم میگن خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

آخه میگم دوستش ی جوری حرف میزد انگار اون پیشش بود همش میگفت اونم دوستت داره همیشه ب من می‌گفت و اینا می‌گفت خیلی ناراحته یکم زمان میخواد