2733
2739

چند وقتیه با عشقم کات کردیم یعنی اون از همه جا بلاکم کرد بعد امروز من ب دوستش پی ام دادم کلی حرف زد ک باید بهش زنگ می‌زدی با ی شماره ی دیگه باهاش حرف می‌زدی اون مغروره و اینا بعد گفت من باهاش حرف میزنم بهت زنگ میزنه گفتم جدی باهاش حرف میزنی گفت آره تو بسپار به من من درستش میکنم فقط صبر داشته باش گفت یک ساعت دیگه بهش زنگ میزنم گفتم ب نظرت همون‌جوری ک خودش خواسته بهتر نیست ک دیگه دنبالش نباشم گفت نه اون تو رو دوست داره هزار بار ب خودم گفته تو هم اونو دوست داری بعد الان من بهش اس دادم گفتم واقعا باهاش حرف زدی سین کرد جواب نداد یعنی الکی گفت همه چی رو ک باهاش حرف میزنه و اینا؟

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم صبر کن عزیز

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2728
2740
اوم از کجا پیام دادی

چطور؟

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪

فعلا صبر کن شاید دستش بند بوده چیزی بعدش چک کن ببین انلاین میشه یا نه اگه بازم جواب ندادم شب بهش پیام بده بگو چیشد و بازم جواب نداد دیگه نمیدونم 

❤از خدا ممنونم که تورو بهم داد دلیل بودنم❤