2737
2739
عنوان

اگه میخوای تیکه بندازی و مسخرم کنی نیا

| مشاهده متن کامل بحث + 2025 بازدید | 168 پست
آخه خیلی دوسش دارم

متاسفانه دخترا زود وابسته میشن

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بذار خودش برگرده 

میخواست برگرده تا حالا برگشته بود حتی از دلتنگی بمیره هم برنمیگرده خیلی مغروره

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
2731
فعلا صبر کن شاید دستش بند بوده چیزی بعدش چک کن ببین انلاین میشه یا نه اگه بازم جواب ندادم شب بهش پیا ...

😔😔😔 باشه مرسی

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
2740
اى باباااا چرا وقتى در بسته ست، از پنجره وارد رابطه ميشيد؟  هيچ وقت هيچ وقت نفر سومى رو وسط ر ...

چقد خوشم اومد از حرف

بازیای عاطفی👌👌👌

همممشم به ضرره دختره و استرس و پف چشمم مال دختراس

این از غرور نیست تورو دوس نداره دلشم تنگ نمیشه از دلتنگیم نمیمیره اینا واقعیتن باید قبول کنی وگرنه بیشتر خودتو خورد میکنی با افکارت 

خوشبختی به کسانی روی می آورد که برای خوشبخت کردن دیگران می کوشند
بنظرم خودتو کوچیک نکن و منت کشی هم نکن ارزش خودتو پایین نیار واسه ی پسر

دوستش ی جوری حرف میزد انگار اون بهش گفته همش می‌گفت بهش زنگ بزن شده با ی شماره دیگه زنگ بزن باهاش حرف بزن

عنقد پیگیر نباش گلم بخاطر پیگیریته اونا پیشقدم نمیشن یذره دست نیافتنی باش

پیگیر نیستم بعد از همه ی مدتی که رفته امروز به دوستش اس دادم

پس به این فکرکن اگه باهاش ازدواج کنی تو زندگی غرورش همه چیو به باد میده اگه واقعا بخواد غرورشو میذاره زیر پاش مطمئن باش

گویند خدا همیشه با ماست.ای غم؛نکند خدا تو باشی؟!