2733
2734
عنوان

خواهر شوهر خرشانس

| مشاهده متن کامل بحث + 1547 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای منم   عیب و ایرادی نمونده ک ب من نرسیده باشه

خوبه پس تنها نیستم😑😁

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731
ببین این مدلیه که توخونه وقتی کسی نیست سبز میشه ولی میخوام برم مهمونی عسلی 😑😑😑قهوه ای 😑😑😑😑

😂😂😂😂😂😂😂 اوه چه خطرناک

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰
😂 بعضی وقتا فکر میکنم انگل دارم .... هرچییی میخورم هیچی نمیشم ... دریغ از یه کیلو که اضاف کنم ... ث ...

برسی بالای سی چاق میشی من زیر سی اینطوزی بودم 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2740

من یکیو میشناسم .... مامان و باباش از لحاظ قیااافه زارر میزننن ... خودش محشرهههه واقعا ... تو فامیل تکه 😐 نمیدونم به کی رفته انصافا

اون کوچیکه منم هرچی درب و داغون بود نصیب من شد

😂😂😂

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
برسی بالای سی چاق میشی من زیر سی اینطوزی بودم 

دیگه اونموقع چه فایده ای داره😕 الان که اوج جوونیمه میخوام یه سرو وضعی داشته باشم ... وگرنه اونموقع که باید دنبال لاغر شدن بگردم

من یکیو میشناسم .... مامان و باباش از لحاظ قیااافه زارر میزننن ... خودش محشرهههه واقعا ... تو فامیل ...

دقیقا من پدرو مادر خوشکل دیدم بچشون زیاد خوشکل نشده و بالعکس

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

منم به جز چشمام دیگه بقیه چیزام هر چی بد بود از هر خانواده به ارث بردم فامیلای پدرم که از همه لحاظ داغونن قشنگ به اونا رفتم فامیلای مامانمم که بر عکس اونا سالم و خوشگلن اگه یه چیز بد داشتن همونو ازشون به ارث بردم به جز چشمایی که گفتم اونم بچگیام خوب بود 

آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤🙂

دوست من کپ اشواریا رای...فقط چشماش قهوه این...شوهرش سفید و بور و چشم رنگی...دوتا دختراش قیافه هاشون شبیه خودشه رنگ چشم و پوستو موشون باباهه...اصن لامصب محوشون میشی انقد خشکلن

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
2706