2733
2734
عنوان

خواهر شوهر خرشانس

| مشاهده متن کامل بحث + 1547 بازدید | 57 پست
حالا خوبه تو از پدرمادرت گرفتی من عمم دندوناش جرم میگیره خودشم ۴ تا بچه داره هیچکدوم اینطوری نیستن ...

ببخشید ولی انقد خندیدم دارم میمیرم🤣🤣🤣🤣

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
دقیقا من پدرو مادر خوشکل دیدم بچشون زیاد خوشکل نشده و بالعکس

همش شانسه بخدا 😐ماهم اگه شانس داشتیم که این نبود وضعمون

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدر من چشماش سبز بود ولی ما قهوه ای تیره شدیم اونوقت دختر عموی عنترم چشم پدرمو به ارث برده

ننه بابای خودش سبزه و چشم سیاهن

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)

منم مثل حاری شمام🙄خدارو شکر ک سالمم😅

ولی مثلا ضعیف بودن چشمام به عموم کشیده چون نه پدرم نه مادرم چشماشون ضعیف نیست😐اینو ک لازک کردم

مامان و بابام دندوتاشون مرتبه ولی من ب عمه م‌کشیدم ک بین دندونای پیشش فاصله ست😁اینم با ارتودنسی و هزارتا مصیبت حلش کردم 

از طرفی عمه هام اینقدر مو دارن ک توی کش و کلیپس حا نمیشه ولی من ب بابام کشیدم موهام‌کم پشته😐

البته خوبی هم دارم اینا زو گفتم ک بخندیم♥️😅

2728
ببخشید ولی انقد خندیدم دارم میمیرم🤣🤣🤣🤣

ماماااااان این داره منو مخسره میکنه😭😭😭😂

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
حالا خوبه تو از پدرمادرت گرفتی من عمم دندوناش جرم میگیره خودشم ۴ تا بچه داره هیچکدوم اینطوری نیستن ...

😂😂😂😂

همش شانسه بخدا 😐ماهم اگه شانس داشتیم که این نبود وضعمون

نه حالا خدا رو شکر من قدم به بابام نرفته کل طایفه بابام قدشو زیر ۱۶۲ ما همه خواهر برادرا به طایفه مامانم رفتیم 

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2740

پسرم سفید مثل خودم چشم درشت و چال لپش ب باباش مژههاش بلند و پر ک ب من رفته قد و هیکلش ب باباش رفته چارشونه وقد بلند دخملی سفید و بور و موهاش طلایی لاغر و قد بلند چشماش و ابروشم خوب ولی ب درشتی چشمای پسرم نیست چال لپ هم نداره.

نه حالا خدا رو شکر من قدم به بابام نرفته کل طایفه بابام قدشو زیر ۱۶۲ ما همه خواهر برادرا به طایفه ما ...

باز جای شکرش باقیه 💚😂

ماماااااان این داره منو مخسره میکنه😭😭😭😂

خیلی خوب توصیف کردی 😂

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
دیگه اونموقع چه فایده ای داره😕 الان که اوج جوونیمه میخوام یه سرو وضعی داشته باشم ... وگرنه اونموقع ...

نگران نباش بالای سی تازه اوج جوونی و زیبایی و خوش گذرونیه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
نگران نباش بالای سی تازه اوج جوونی و زیبایی و خوش گذرونیه

امیدوارم تا اون موقع موهام سفید نشده باشه😐