2410
2553
عنوان

خواهر شوهر خرشانس

1547 بازدید | 57 پست

مادرشوهرم سفیده و بوره ولی خوش قیافه نیست چشم خیلی ریز و بینی درشت 

پدرشوهرم سبزه تند هست ولی خانوادتا خیلی کیوتن، بینی قلمی، مژه بلند و چشم درشت

خواهر شوهر گرامی ژن خوبا رو گرفته سفید و بور، و خیلی کیوت، چشمای خیلی درشت و بینی کوچک

با احترام به خواهرشوهر کوچیکی که همه ژنای بد رو جذب کرده هم از لحاظ قیافه و کلا همه چی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اون کوچیکه منم هرچی درب و داغون بود نصیب من شد

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2720

😂😂 منم سه تا داییم چشماشون رنگیه ... اقاااا مگه نمیگن حلال زاده به داییش میره ؟؟؟؟

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰
2714
اون کوچیکه منم هرچی درب و داغون بود نصیب من شد

وای دقیقا من 😕مماخ و لبم به بابام کشیده برعکس چشمام به مامانم از اون ور قدم واندامم به مامانم ولی انگشتای بابام 😑😑😑مژه وابرو بابام چشمام مامانم واقعا که هرچی ژن بد بود برای من شده 

😊
2706