2777
2789
عنوان

دارم ماهی ۴ کیلو وزن کم میکنم💪🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 6674 بازدید | 46 پست
بعد دوماه میای اینجا دنبال پر کردن موهات و چکارکنی موهات نریزه موفق باشی

درسته حرفاتون ولی واقعا چاقی داره زندگیمو داغون میکنه شوهرم از من بچه میخواد وقتی نتونم براش بچه بیارم از استرس بد تر موهام میریزه دکتر هم میگه فقططططط باید وزنتو بیاری پایین❤

خواهشا همین الان که امضارو میبینی دعا کن منم حس مادر شدن و تجربه کنم🙏🏻🤱🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناشتا ۴ مغزو پودر کن بریز توشیر بخور توغذاهات کره بریز همیشه یه قاشق بیشتر ازمیلت بخور به زور🤦‍♀️ ...

دهنت میخواستم برا لاغری اجرا کنم 😁😂

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی.. 🖤دوری از تو برایم جهنمی ساخت که دیگر نای بلند شدن ندارم.
درسته حرفاتون ولی واقعا چاقی داره زندگیمو داغون میکنه شوهرم از من بچه میخواد وقتی نتونم براش بچه بیا ...

اصولی کم کن . دکتر رژیم برو بهت بده . ببین اگر ضعیف بشی ویتامینات کم شه شاید بازم نتونی بچه بیاری یا نگه داری.  

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
اصولی کم کن . دکتر رژیم برو بهت بده . ببین اگر ضعیف بشی ویتامینات کم شه شاید بازم نتونی بچه بیاری یا ...

آخه ببین عزیزم من همچی میخورم مرغ ماهی گوشت خورشت سیب زمینی ولی فقط این دو قلم و حذف کردم بخدا با حذف کردن شرینی پوستم داره بهتر میشه 

آخه ببین عزیزم من همچی میخورم مرغ ماهی گوشت خورشت سیب زمینی ولی فقط این دو قلم و حذف کردم بخدا با حذ ...

شیرینی ک خوبه

ولی شیرینی طبیعی مث خرما و عسل لازمه برات. 

من با نخوردن برنج بهت میگم کار درستی نیست. ریزش مو معمولا بعد دوسه ماه خودشون نشون میده. سبوس برنج بجاش بخور پس. نخود اب پز خوبه. ببین چی ویتامین b6 b12 اینا داره بخور

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
شیرینی ک خوبه ولی شیرینی طبیعی مث خرما و عسل لازمه برات.  من با نخوردن برنج بهت میگم کار درست ...

حتما مرسیییییی❤❤❤❤

دهنت میخواستم برا لاغری اجرا کنم 😁😂

😂😂😂😂واسه لاغری روزانه نیم ساعت ورزش نیم ساعت پیاده روی

روغن کم بخور سرخ کردنی رو حذف کن

برنج رو فقط ناهار ۶ قاشق بخور شام برنج نخور

شام سوپ سبک،سالاد بدون سس،عدسی ،یا ۳ عدد میوه بخور 

صبحونه یک کف دست سنگگ +یک قوطی کبریت پنیر یا دوتا تخم مرغ آبپز وسبزیجات بخور

ناهار هم حتما پروتئین بخور مثل قارچ ومرغ یا حبوبات +دو کف دست نون یا ۶ ق برنج یک روز درمیون بدون نون وبرنج

گوشت گاو مصرف نکن بستنی وشیرینی وچیپس وپفک و نوشابه وکیک وبیسکوییت حذف شه یا خیلی خیلی کم هردو سه هفته یه بار

حتما روزانه میان وعده دوعدد میوه یا ۵ عدد انجیر خشک یا کشمش وخرما استفاده کن

بازم بگم😂😂

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
من ۸۴ کیلو بودم با قد ۱۶۰ 😱🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ الان شدم ۸۰ و تا عید بااااااااید بشم ...

منم 82 بودم رژیم گرفتم تنبلی هم دارم

توی دوران رژیم خودمو از هیییچیی محدود نکردم و فقط کم خوردم...

بنظرم خودتو محدودنکن

خرما یک چیز طبیعیه گرمیه طب گرمی داره و برای بدنت خوبه

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
منم 82 بودم رژیم گرفتم تنبلی هم دارم توی دوران رژیم خودمو از هیییچیی محدود نکردم و فقط کم خوردم... ...

ولی الان 64... 9ماه طول کشید رژیمم

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
😂😂😂😂واسه لاغری روزانه نیم ساعت ورزش نیم ساعت پیاده روی روغن کم بخور سرخ کردنی رو حذف کن برنج ر ...

ممنونم عزیزم. چه وررش های انجام بدم ایرویک چه نوعی خوبه 

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی.. 🖤دوری از تو برایم جهنمی ساخت که دیگر نای بلند شدن ندارم.
2801