2737
2734
عنوان

دارم ماهی ۴ کیلو وزن کم میکنم💪🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 5893 بازدید | 46 پست
اسی دیگه بجز پیدا روی.... ورزش دیگه ای نمیکنی؟  بعد پیاده روی....راه میری یا می ددویی

نه فقط پیاده روی تند راه میرم و خرید هم موقع پیاده رویم انجام نمیدم ...کارای خونه هم نظافت و اینا رو بیشتر کردم 

خواهشا همین الان که امضارو میبینی دعا کن منم حس مادر شدن و تجربه کنم🙏🏻🤱🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خوشبحالت چه اراده ای من از امروز پیاده روی و رژیم رو شروع کردم صبح 15 دقیقه پباده روی کردم بع ...

😑😶😶😶😶😶😂😂😂😂😂😂

حرفاتون درسته ولی دیگه خودم میل به شیرینی ندارم قبلا داشتم اما الان دیگه خودم شیرینی و دوست ندارم&nb ...

عزيزم حتما كالري شماري كن خيلي خوبه من ٢٩ كيلو كم كردم با كالري شماري و ورزش 

چون ورزش داشتم پوستم اصلا شل نشد و چون رو اصول گرفتم نه موهام ريخت نه پوستم خراب شد

🥀🌈
2728
چند کیلویی هدفت چنده

من ۸۴ کیلو بودم با قد ۱۶۰ 😱🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ الان شدم ۸۰ و تا عید بااااااااید بشم ۷۰

وای خوشبحالت چه اراده ای من از امروز پیاده روی و رژیم رو شروع کردم صبح 15 دقیقه پباده روی کردم بع ...

عزیزم پیاده روی ازنیم ساعت ب بعد چربی سوزی شروع میشه و 1ساعت قبل 1ساعتم بعد ورزش نباید چیزی خورد

God     i heard you. Just be patient press for more                                                                                💜💜💜                                                  صداتو شنیدم، فقط صبور باش                                    فرستنده:خدا                                                                                      ✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️ ✳️          شهزاده رویای من شاید تویی                                     اون کس ک شب درخواب من آیدتویی توووو               ازخواب شیرین ناگه پریدم اوراندیدم دیگرکنارم بخدا      جانم رسیده ازغصه برلب هروز وهرشب درانتظار بخدا                 کاشکی دلم رسوا بشه دریابشه این دوچشم پرآبم روزی ک بختم وابشه پیدا بشه اون ک اومد تو خوابم      می رفت و آتش ب دلم میزد نگاهش                           می رفت و آتش ب دلم میزد نگاهش
2740
عزيزم حتما كالري شماري كن خيلي خوبه من ٢٩ كيلو كم كردم با كالري شماري و ورزش  چون ورزش داشتم پ ...

😍😍😍😍چه عالی ۲۹ کیلو

این رژیم سر چند روز همش برمیگرده 

تا اخر عمر ک. نمیتونی خرما یا برنج نخوری 

کی. گفت خارجی ها برنج نمیخورن 😬

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
میشه بگی چطور میشه چاق شد    

ناشتا ۴ مغزو پودر کن بریز توشیر بخور

توغذاهات کره بریز

همیشه یه قاشق بیشتر ازمیلت بخور به زور🤦‍♀️

وسط غذا آب نخور

به محص بیدارشدن صبحانه بخور 

کره ی بادوم زمینی وخود بادوم زمینی بخور روزانه

عرق یونجه هم اشتها اوره

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
عزيزم حتما كالري شماري كن خيلي خوبه من ٢٩ كيلو كم كردم با كالري شماري و ورزش  چون ورزش داشتم پ ...

عزیرم چه ورزش هاایی کنم.

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
2706