2410
2553
عنوان

دارم ماهی ۴ کیلو وزن کم میکنم💪🏻

5704 بازدید | 46 پست

خب بچه ها من نمیدونم این کاری که میکنم درسته یا نه ولی دارم انجام میدم...

من بخاطر تنبلی تخمدانم و برای این که ۱ ساله اقدامم ولی فایده نداره ۱ماه و نیم هست که اصلا لب به شیرینی نزدم حتی کشمش و خرما که طبیعیه و اصلا باورم نمیشد که بتونم خرما نخورم چون من واقعا عاشق شیرینی جاتم و هر صبح خرما تو صبحانم بود ولی بخاطر هدفم تونستم😉

و ۱۵ روز هست که برنج نخوردم فقط چون باید نمک و ایناشو برا شوهرم بچشم در حد یه قاشق تو کل روز میخورم و روزی یا یه روز در میان پیاده روی میرم که واقعا تاثیر داره در حد نیم ساعت ۴۰ دیقه 

من تا حالا راضیم چون هم وزن کم کردم هم پوستم داره عالی میشه همه میگن چقد پوستت صاف شده 

و مطمئنم به خاطر شیرینی نخوردنه☺☺☺☺

نگین برنج نمیخوری موهات میریزه مگه خارجی ها برنج میخورن خیلی هم موهای خوبی دارند درضمن من موهام بریزه بهتر اینه که الان هستم چاق و نازا😶

ولی حتما تا عید لاغر میشم

لاغر شدم قبل و بعدم و براتون میزارم🤗🤗🤗

ببخشید خیلی حرف زدم

تعداد رای : 32
نظرسنجی
نیم ساعت تا ۴۰ دقیقه
24
75%
۱ ساعت به بالا
8
25%
خواهشا همین الان که امضارو میبینی دعا کن منم حس مادر شدن و تجربه کنم🙏🏻🤱🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزيزم تو كه رژيم گرفتي حداقل رو اصول بگير همه چي به اندازه به بدنت برسه

خرما خوردن اصلا بد نيست تو رژيم تازه لازمم هست كه ميل به شيرينيو بگيره ولي به اندازه بايد بخوري

بچه ايندتون مادره خوشگلو مانكن بايد داشته باشه 

الان مشخص نميشه عوارض اشتباه رژيم گرفتنت تو بلند مدت خودشو نشون ميده 

🥀🌈
افرین به ارادت  ولی رژیم از پیش خودت عواقب داره

تاحالا کلی پول خرج کردم نمیدونم چرا دکتر میرم انگیزه ندارم ولی الان خودم که اینکارو میکنم انگیزم رفته بالا واسه لاغری

2714

وای خوشبحالت چه اراده ای

من از امروز پیاده روی و رژیم رو شروع کردم

صبح 15 دقیقه پباده روی کردم

بعد اومدم یه پرس غذا خوردم با نوشابه.بعدم رفتم حموم 

الانم بستنی آوردم بعد حموم میچسبه

حرفاتون درسته ولی دیگه خودم میل به شیرینی ندارم قبلا داشتم اما الان دیگه خودم شیرینی و دوست ندارم 

الان فقط هوس لواشک میکنم😑😍😍

😂چند کیلویی

چند کیلویی هدفت چنده

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
2706