2733
2739

نگید از بدبختی بقیه خوشحالی،نه خوشحال نیستم ولی به این نتیجه میرسم ازدواج خیلی بده من آدم ازدواج نیستم چون حوصله زبون نفهم ها رو ندادم چه خانواده اش چه خودش🤷‍♀️

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
ازدواج بد نیست فقط باید سعی کنیم تا حد ممکن با شناخت انتخاب کنیم 

که با. سن پایین بدست نمیاد،هرکی میگه چرا سن پایین خوبه حماقتشه چون مطمئنن از خیلی خواسته هاش گذشته،۹۰ درصد تاپیکایی که میبینم یا از خود گذشتگی کردن یا ۲۵ به بعد ازدواج کردن

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
که با. سن پایین بدست نمیاد،هرکی میگه چرا سن پایین خوبه حماقتشه چون مطمئنن از خیلی خواسته هاش گذشته،۹ ...

منم صدرصد با ازدواج سن پایین مخالفم هرچند این جا عقیده بر اینه که این آدم ها بیشتر از سنشون می فهمند اما من مطمئنم هیچ کس بیشتر از سنش نمی فهمه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
منم صدرصد با ازدواج سن پایین مخالفم هرچند این جا عقیده بر اینه که این آدم ها بیشتر از سنشون می فهمند ...

هرکس فکر میکنه بیشتر میفهمه بدون‌که‌ نفهم تره😬

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
منم صدرصد با ازدواج سن پایین مخالفم هرچند این جا عقیده بر اینه که این آدم ها بیشتر از سنشون می فهمند ...

دقیقا شاید بفهمن ولی تجربه مهمه من خودم۲۰ سالمه ویه چیزایی میدونم یه کتابایی خوندم که مامان۵۰ سالم متوجه نیست ولی خب بازم تجربه ندارم زیاد