2733
2739
عنوان

وام ازدواجمو بدم شوهرم خونه بخره خودشم قسطاشو بده

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وامی سراع نداری بدن بهم؟یا جایی ک قیمت جهیزیه ارزون تر باشه؟

حتما اگه خواست وام شمارو بگیره ضامن از اقوام خودش باشه

که اگه عقب افتاد برا شما دردسر نشه،،،یکی از دوستام همین کارو کرد و بهد مدتی جدا شد الان بابای دختره داره قسط وام میده با اینکه پول وام پسره گرفت و تمام 

حواستون باشه خ

هر روز اندیشه ای تازه به کار ببندید،اندیشه ها و بینش ها نقطه‌ عطف در زندگیتان است
اره دو دانگش واسه منه

پس کمکش کن گلم 

خدا بزرگه انشالله جهیزیتم تکمیل میشه

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
اره فقط خانواده همسرم اگه بگن داماد خونه داره عروس جهیزیش جورنیس چی بگم؟

از الان بحثشو بنداز پیش خانواده شوهرت بگو من واممو میدم شوهرم خونه بخر مجبورم از جهازم بزنم.. یجوری داری منت میزاری سرشون

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2738
بده به شوهرت بگو میخواستم باهاش جهیزیه بخرم حالا شاید جهیزیه خریدنم طول بکشه یا مثل اونی که میخواستم ...

اهان ،بنطرتون ماهی دو ملیون بابام بده اما وام نگیرم جهیریم دوسه ساله جورمیشه؟

وامی سراع نداری بدن بهم؟یا جایی ک قیمت جهیزیه ارزون تر باشه؟

اگه تونستی برو بانه یا بازار قزوین

خیلی خیلی ارزون میدن جنس رو

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
اگه تونستی برو بانه یا بازار قزوین خیلی خیلی ارزون میدن جنس رو

بازار قزوین تاحالا نشنیدم چجوریه ؟

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
بده عزیزم تواین گرونی یکم درکش کن عزیزم منم 3سال پیش بی ماشینی خیلی اذیتش کرد بهش دادم ماشین خرید

مشکلم اینه ک جهیزیم تکمیل نیس اخه چیزای بزرگو نخریدم یخچال اینا ندارم ،ماشین لباسشویی و اینا ،،میگم ماهی دو ملیون اینا بگیرم بنطرت دوسه سال بکشه اخرش جهیزیم تکمیل میشه؟ماخی دو دونیم خوبه؟

حتما اگه خواست وام شمارو بگیره ضامن از اقوام خودش باشه که اگه عقب افتاد برا شما دردسر نشه،،،یکی از ...

اره میگم دردسر ضامنم خودش قبول کنه ما دیگه رو نندازیم 

2706