2703
2553

من جهیزیم تکمیل نیس ولی اگه خونه بخریم دوسه سالی صبر میکنیم تا هم تعمیراتی اگه داشته باشه انجام بدیم هم من جهازم اماده بشه چیزای مهمشو مبحرم خر چی نیاز نیس نمیخرم ،اخه زمین و خونه هی بالاتر میره 

حالا چیکارکنم؟بنطرتون شوهرم خودش ضامن پیدا کنه خودش برداره وام رو قسطشم خودش بده ،یا ن من بردارم جهیزیه بخرم اون هرکار بخواد بکنه ؟

اگه وام ازدواجمو بدم شوهرم دیگه وامی نیس ک بگیرم از لوارم خونگیا؟؟

بده به همسرت خونه بخرید عزیزم جهیزیرو کم کم بخر

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
وامی سراع نداری بدن بهم؟یا جایی ک قیمت جهیزیه ارزون تر باشه؟

قرص الحسنه مهر ایران فاکتور میبری ۲۰ م وام میده ..باز برو بپرس نمیددنم دقیق ..با ۴ درصده

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
وامی سراع نداری بدن بهم؟یا جایی ک قیمت جهیزیه ارزون تر باشه؟

به خیریه ها سر بزنید یا صندوق های قرض الحسنه 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2714
به خیریه ها سر بزنید یا صندوق های قرض الحسنه 

خیریه ها وام میدن

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
اهان فاکتور یعنی چی؟مثلا از لوازم خانگی بگیرم؟

اره خودشون معرفی میکنن کجا باید بری خرید کنی مثلا نمایندگی اسنوا

پس بنطرتون درسته ؟بدم وام رو ب همسرم؟

اره بابا خونه واجب تره

پس بنطرتون درسته ؟بدم وام رو ب همسرم؟

بله عزیزم شما و همسرت نداره 

به هرحال اون خونه مال جفتتونه! 

2706