2737
2739
عنوان

وام ازدواجمو بدم شوهرم خونه بخره خودشم قسطاشو بده

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 50 پست

حتما اینکارو کن . ولی چند دونگ بنامت کنه .منم جهاز خریدنی شوهرم گفت حیفه اون پول رو بزاریم با پول عروسی ی خونه ۸۰ متری بخریم .گوش ندادم .الان مث چی پشیمونم.

🧚‍♀️🧚‍♂️ ❤Bibidiii babidiii boooo❤ 🧚‍♀️🧚‍♂️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اول طی میکنم ،میگم به همه بگو هیچی نگن وام میدم بهت جهازم سه سالم شد شد ،کسی حرف بزنه پامو تو خون ...

خوب ۳سال عقد بودنم‌خیلی سخته ها . لااقل بگو جهازی نمیارم در حد واجبات ولی عوضش پولش رو میزاریم‌خونه بخریم.

🧚‍♀️🧚‍♂️ ❤Bibidiii babidiii boooo❤ 🧚‍♀️🧚‍♂️
بازار قزوین تاحالا نشنیدم چجوریه ؟

استان قزوین

ی بازار داره که ظرف و ظروف میفروشن و جنساش ارزون

من الان نرفتم ولی برای جهاز خودم ک رفتم خرید کنم خیلی قیمتاش مناسب بود و با شوش و تهران کلی تفاوت قیمت داشت

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2728
بازار قزوین تو کدوم خیابونه ادرس بلدی؟قزوینی هستین شما؟؟

مادرم قزوینی ولی تهران زندگی میکنیم و من جهاز خریدنی رفتم ی مقدار از اونجا خریدم
خیابونش رو دقیق نمیدونم ولی کلا از هرکس بپرسی ک بازار قزوین کدوم خیابون بهت میگن چون بازار بزرگ و معروفی داره

جنساش هم لاکچریه😍

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
ب امید خدا ،جرات نکردم تاحالا جدی راجع ب این مساله فک کنم اصن ،چون هیشکی نیس راهنمایی کنه ،😘چطوری ب ...

اگه بابات آدم سختگیری نیست وب فکر زندگی وآرامش دخترشه مطمئن باش قبول میکنه فقط کافیه براش توضیح بدی ک اینجوری چند قدم جلو میوفتین وچند دونگ از خونه هم ب نام خودته 😘