2733
2739
عنوان

وام ازدواجمو بدم شوهرم خونه بخره خودشم قسطاشو بده

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 50 پست

حتما اینکارو کن . ولی چند دونگ بنامت کنه .منم جهاز خریدنی شوهرم گفت حیفه اون پول رو بزاریم با پول عروسی ی خونه ۸۰ متری بخریم .گوش ندادم .الان مث چی پشیمونم.

🧚‍♀️🧚‍♂️ ❤Bibidiii babidiii boooo❤ 🧚‍♀️🧚‍♂️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اول طی میکنم ،میگم به همه بگو هیچی نگن وام میدم بهت جهازم سه سالم شد شد ،کسی حرف بزنه پامو تو خون ...

خوب ۳سال عقد بودنم‌خیلی سخته ها . لااقل بگو جهازی نمیارم در حد واجبات ولی عوضش پولش رو میزاریم‌خونه بخریم.

🧚‍♀️🧚‍♂️ ❤Bibidiii babidiii boooo❤ 🧚‍♀️🧚‍♂️
بازار قزوین تاحالا نشنیدم چجوریه ؟

استان قزوین

ی بازار داره که ظرف و ظروف میفروشن و جنساش ارزون

من الان نرفتم ولی برای جهاز خودم ک رفتم خرید کنم خیلی قیمتاش مناسب بود و با شوش و تهران کلی تفاوت قیمت داشت

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2731
بازار قزوین تو کدوم خیابونه ادرس بلدی؟قزوینی هستین شما؟؟

مادرم قزوینی ولی تهران زندگی میکنیم و من جهاز خریدنی رفتم ی مقدار از اونجا خریدم
خیابونش رو دقیق نمیدونم ولی کلا از هرکس بپرسی ک بازار قزوین کدوم خیابون بهت میگن چون بازار بزرگ و معروفی داره

جنساش هم لاکچریه😍

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
ب امید خدا ،جرات نکردم تاحالا جدی راجع ب این مساله فک کنم اصن ،چون هیشکی نیس راهنمایی کنه ،😘چطوری ب ...

اگه بابات آدم سختگیری نیست وب فکر زندگی وآرامش دخترشه مطمئن باش قبول میکنه فقط کافیه براش توضیح بدی ک اینجوری چند قدم جلو میوفتین وچند دونگ از خونه هم ب نام خودته 😘