2737
2739

تا الان عاشق هیچکس نشدم و ذهنم درگیر هیچ بنی بشری نیس...

و چقدر رها و آزادم...🦋🍃

چقدر حالم خوبه و فکرم آزاده

خدایا شکرت🌱♥️

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تنها نیستی 😌😌

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2731

🤝😁🧠💍

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
مجردی؟ از اول عاشق نشدی ؟

اره مجردم.

از زمانی که به دنیا اومدم تا الان 🌱🫠

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺

ولی من فکر میکنم این خیلی بدِ و به مرور و با بالا رفتن سن این حرف منو به خوبی درک خواهی کرد

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
2738
ولی من فکر میکنم این خیلی بدِ و به مرور و با بالا رفتن سن این حرف منو به خوبی درک خواهی کرد

من که راضیم جای این دوستمون بودم آدم نادرست آدمو از پا در میاره🙂

شب که میشه جسمامون بغل یکی فکرامون پیش یکی دیگس💔

اره حرفتون کاملااا درسته.👏👌

اما تا چند سال اینده به نظرم وقت اینکار نیست.برای کسی مثل من زوده🫠🌱

زمان عتشق شدن ادما فرق میکنه

شاید باورت نشه ولی این اصلا نرمال نیست  ادم سالم گرایش داره به جنس مخالف  فقط باید در چا ...

و در زمان درست👌👏

از من زمانش نشده😃

میشه اگه دوست داشتی بگی چند سالته؟

حدود ۲۰

حدود ۲۰

منم ۲۰هستم

الان شب و روز دلتنگ عشق قبلیم هستم تا ۱۹سالگی هم تو هیچ رابطه ای نبودم و برای عشق خیلی احترام قائل بودم اما یدفعه ای همچین اتفاقی افتاد برام 🙂

شب که میشه جسمامون بغل یکی فکرامون پیش یکی دیگس💔
منم ۲۰هستم الان شب و روز دلتنگ عشق قبلیم هستم تا ۱۹سالگی هم تو هیچ رابطه ای نبودم و برای عشق خیلی ا ...

ازدواج کرده بودین باهم ؟ یا صرفا دوسش داشتی و اون خبر نداشت؟

2706