2737
2739
عنوان

چطوری فراموشش کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 79 پست
تست ها ی روانشناسی که می دم می گه سن عقلیم ۲۸ساله  اعتماد به نفس خوبی هم دارم .مجری برنامه های ...

تست های روانشناسی مهم نیست ؛ به نظر من از داخل تخریبی ، و این همه اش به خاطر یه پسر نیست که فهمیدی اونی که می خوای نیست

.پایان
ان شاءالله که بتونم مثل قبل باشم.شاید باورت نشه پسرا اصلا به خودشون اجازه نمی دادن که به من نزدیک بش ...

برای فراموش کردنش باید ذهنتو وارد فاز خودشناسی ‌کنی‌تا با یه احساس کمبودتوی وجودت اینقد بهم نریزی

.پایان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو آدما رو اندازه من میشناسی؟ بزار یه جور دیگه بگم  ، تو فقط روی یه چیز الکی زیادی تمرکز کردی ، ...

نمی دونم یکهو در گیرش شدم😔اصلا نمی دونم چی شد؟!

می دونی همه من رو به عنوان کوه یخ می شناسن .من اصلا کسی نبودم که درگیر پسر بشه.همه داخل مدرسه وقتی حرف از عشقشون یا یک پسر می زدن من تعجب می کردم .می گفتم چرا باید دختر این قدر وابسته یک جنس مخالف باشه یا خودش رو درگیر کنه؟!

ولی نفهمیدم یک مدت بعد خودم درگیر می شم

نمی دونم یکهو در گیرش شدم😔اصلا نمی دونم چی شد؟! می دونی همه من رو به عنوان کوه یخ می شناسن .من اصل ...

مهم نیست خود منم همین بودم ، الان سر کارم شب بهت می گم چیکار کنی ، چون تموم زندگیت درگیره و آرامشت بهم ریخته

.پایان
2731
برای فراموش کردنش باید ذهنتو وارد فاز خودشناسی ‌کنی‌تا با یه احساس کمبودتوی وجودت اینقد بهم نریزی

اعتماد به نفس من خیلی بالا بود به طوری که وقتی یک مشکل پیش میومد من با شناختی که از خودم داشتم راحت یک راه حل پیدا می کردم و مشکل رو حل می کردم .ولی این درگیری ذهنی من رو. بهم ریخته.

با مامانمم نمی تونم در میون بگذارم. مشکلم رو چون حساس شده رو موضوع خرید کردن من از مغازه محسن.

و الآن نزدیک یک ماهه که من خرید نکردم از مغازه اون

اون همسایمونه مغازه داره و من برای خرید می رفتم کم کم عادت کردم به هر روز رفتن .شمارش رو گیر آوردم و ...

اتفاقا دلیل خیلی محکمی داری برای فراموشیش بهتراین کار حذف شمارشه ارزش خودت خیلی بالاترازاین پسرای دختر بازن

لایک نکنید                      
اتفاقا دلیل خیلی محکمی داری برای فراموشیش بهتراین کار حذف شمارشه ارزش خودت خیلی بالاترازاین پسرای دخ ...

شمارش روکه حذف کردم ولی حفظمش.آره دلیل خیلی محکمیه ولی این مغز من هنگ کرده .با این که می دونم قربون صدقه دخترا می ره و...نمی تونم دل بکنم ازش

2740
2706