2752
2734
عنوان

چطوری فراموشش کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 79 پست
زمان کمک میکنه که اون رو فراموش کنی  الانم شماره و عکس .. مرتبط با اون رو حذف کن کاری نمیتونی ...

شمارش رو از داخل گوشیم حذف کردم  ولی حفظمش😐

عکساش رو هم حذف کردم ولی وسوسه می شم  اما اینترنت دوباره سرچ کنمشون و دانلودشون کنم

من دل نبستم؟! ۹ماهه که از اولین حسم بهش می گذاره. مال یکی دو روز که نیست

نه دل نبستی فقط خیال پردازی کردی چون دلت داغون بوده  ، الانم باید مشکلو پیدا کنی و رفعش کنی تا آرامشت برگرده، 

.پایان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کل درگیری ذهنت همینقده؟

وقتی همه جا اون رو ببینی.وقتی آهنگ گوش بدی یادش بیوفتیوقتی بیرون بری بگی کاش الآن اونم این جا بود.همه جا چشت دنبالش باشه .وقتی هر ماشینی رد می شه از داخل کوچه با خودت بگی الآن شاید محسن بود .خلاصه من حسابی درگیرش شدم😔

نه دل نبستی فقط خیال پردازی کردی چون دلت داغون بوده  ، الانم باید مشکلو پیدا کنی و رفعش کنی تا ...

مشکل من اونه کاش می شد فراموشش کرد.من ۹ماهه که با زاد اون دارم زندگی می کنم.

2731
وقتی همه جا اون رو ببینی.وقتی آهنگ گوش بدی یادش بیوفتیوقتی بیرون بری بگی کاش الآن اونم این جا بود.هم ...

تو آدما رو اندازه من میشناسی؟ بزار یه جور دیگه بگم  ، تو فقط روی یه چیز الکی زیادی تمرکز کردی ، تو نه عاشق شدی نه چیزی ، داخل زندگی ت باید یه مشکلی باشه که سمت این پسره جذب شدی و خواستی یه مقدار آرومشه ذهنت

.پایان
بین عشق و نفرت همش یه تار مو فاصله س

خیلی دلایل وجود داره که ازش بدم بیاد .اوایل که می دیدمش روم رو بر می گردوندم چون از بدم میومد.در واقع متنفر بودم ولی بعدش نفهمیدم چی شد که بهش دل بستم.من اول متنفر بودم ولی بعد عاشقش شدم.الآنم اگر بفهمه که من دوستش دارم شاخ در میاره .اون خیلی مغروره

من خودم یکی بدجووور عاشقش بودم. تا خودکشی ام رفتم خب وابستش بود. دوسال زمان برد تا اینک دیگ بی اهمیت ...

بله زمان می بره تا فراموشش کرد ولی داخل همین مدت زمان آدم داغون می شه .بهترین زمان های زندگیش رو از دست می ده

برات زود نیست تو ام آدمی فقط خودتو خوب نمیشناسی اوکی👍یادبگیر به حرفای مردم که برات تاثیری نداره گوش ...

من اومدم اون رو بشناسم خودم رو فراموش کردم .آهنگ های مورد علاقه اون رو  گوش می دادم و...

من داخل راه شناخت اون خودم رو گم کردم

من اومدم اون رو بشناسم خودم رو فراموش کردم .آهنگ های مورد علاقه اون رو  گوش می دادم و... من دا ...

اصلا مشکلی نیست خیلی سریع خودتو می تونی پیدا کنی فقط اگه خودت بخوای ، فقط اگه خودت واقعا بخوای همون تنهای مغرور قبلی باشی که شاد بود

.پایان
اعتماد به نفست به عنوان یه دختر ۱۷ ساله چقدره

تست ها ی روانشناسی که می دم می گه سن عقلیم ۲۸ساله 

اعتماد به نفس خوبی هم دارم .مجری برنامه های مدرسه و شهرستان هم بودم .ولی وقتی محسن رو شناختم و فهمید با چه دخترایی دوست بوده ،یک خورده اعتماد به نفسم کم شد.

به طوری که افسرده شدم

اصلا مشکلی نیست خیلی سریع خودتو می تونی پیدا کنی فقط اگه خودت بخوای ، فقط اگه خودت واقعا بخوای همون ...

ان شاءالله که بتونم مثل قبل باشم.شاید باورت نشه پسرا اصلا به خودشون اجازه نمی دادن که به من نزدیک بشن.

به نظرت برای فراموش کردنش ،دیگه نرم مغازش؟

2706