2733
2734
عنوان

خانوم های باردار و تجربه دارا خواهش میکنم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 55 پست
این خوبه که تحرک دارین من خودم بعد سه ماه هر ماه وزن اضافه کردم نه تحرک داشتم نه پیاده روی تو خونه و ...

من از بچگی ورزش میکنم بی تحرکی برام واقعا زجراوره 

بعد جالبه همین قبل بارداریمم که باشگاه بودم همش زیاد میشدم به زور میاوردم پایین اونوقت الان که میخام زیاد شم دریغ از ۱ گرم 😂😂😂

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺
میشه بپرسم از کجا فهمیدی غلظت خون داری؟چ ازمایشی دادی؟ قبلا سقط داشتی؟بنظرت ازاین ازمایش مهمولی بار ...

من ازمایش های اول بارداری و دادم که متوجه شد کلا پرخونم و غلظت دارم برا همین گفت اصلا اهنم نیاز نداری 

چیزای خون سازم میگخ کم بخور 

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر 😍  دیگه میگم حداقل تا اخر بارداری باید یه ۱۰ کیلو رو اضافه کنم این طبیعیشه

اگر تغذیه ت درست باشه و خوب به خودت برسی حتماااا اضافه میکنی بیشترم اضافه میکنی فقط یه چیزی واقعا از الان خیلی خیلی خیلی مصرف نمک رو کم کن هر چی نمک داره کلا خط بزن 

2728
پیاده روی خیلی هم عالیه ادامه بده منم تا دو روز قبل زایمانم سرکار میرفتم. وزن خودم خیلی زیاد نشد شای ...

شما چقد زیاد شدی تا اخرش؟ 

چرا معمولا که بعد زایمان تازه لاغر میشن 😕

من ازمایش های اول بارداری و دادم که متوجه شد کلا پرخونم و غلظت دارم برا همین گفت اصلا اهنم نیاز ندار ...

برای وزن گیری بچه  بادام و شیر و تخم مرغ عالیه میگن خامه و بستنی خوبه ولی من نمیخورم چون خیلی ضرر داره 

اگر تغذیه ت درست باشه و خوب به خودت برسی حتماااا اضافه میکنی بیشترم اضافه میکنی فقط یه چیزی واقعا از ...

چشم گلم ممنونم 😘😘

من ازمایش های اول بارداری و دادم که متوجه شد کلا پرخونم و غلظت دارم برا همین گفت اصلا اهنم نیاز ندار ...

اهان مرسی گلم

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
2738
برای وزن گیری بچه  بادام و شیر و تخم مرغ عالیه میگن خامه و بستنی خوبه ولی من نمیخورم چون خیلی ض ...

شیر و تخم مرغ وبادام با سر شیر میخورم 

هر روز شیر و بادام رو بخور و تخم مرغ هفته ای سه بار دیگه نگران هیچی نباش

فقط تخم مرغ و بیشتر تخم بلدرچین میخورم اینم خوبه دیگع؟

شیر و تخم مرغ وبادام با سر شیر میخورم 

حالا یه سوال من از شما و بقیه عزیزان دارم 

من سر این بچه م‌ کلی گردو ، انار شیرین ، توت خشک و انجیر و.. خوردم حالا میگن همه این موارد بچه رو سیاه میکنه بچه م دختره دوست دارم رنگ پوستش سفید یا سبزه روشن بشه حالا خیلی میترسم سیاه بشه 😥😥

حالا یه سوال من از شما و بقیه عزیزان دارم  من سر این بچه م‌ کلی گردو ، انار شیرین ، توت خشک و ...

پس انار ک میگن زیبا میکنه 

بنظر من اینا بیشتر به ژنتیک مربوطه 

شما چند وقتته؟

اره تخم بلدرچین که خیلی خوبه من اصلا دوست ندارم 😒 بچه تون چیه ؟ بچه چندمه ؟ 

دختره بچه اول😀

2706