2410
2553

من از اول بارداری تا الان ۶۴ کیلو بودم 

هیچ ویار و تهوعی هم نداشتم 

همه چی خوردم و میخورم 

ولی نمیدونم برا چی وزنم اصلا بالا نمیره ولی تو سونو ها وزن جنین نرماله 

تو بهداشت گفتن اگه اضافه نکنی میفرستمت دکتر تغذیه 

ولی دکترم گف از الان باید زیاد کنی 

من تو ۵ ماهم ۱۹ هفته و ۴ روز 

این بده که من خیلی وزنم زیاد نمیشه یعنی بچم کوچولو به دنیا میاد؟🤕

چیکار کنم 

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اسید فولیک و اهن میخوری

اهن لازم نداشتم اسید فولیک که دیگه حذف شدخ 

مولتی ویتامین 

کلسیم 

ویتامین دی   و اسپرین داروهامه

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺

نه عزیزم اتفاقا وزن جنبن مهمه بهداشت گیر الکی میده ...بعد از۲۰هفته ماهی یه کیلو تا۱ونیم اضافه میکنی نگران نباش اتفاقا اونایی که خودشون لاغرن بچشون درشت تره ...مکمل میخوری؟ یا غذات کافی ومقوی هست ؟ اگه اره نگران نباش 

2714
داری میگی نرمال دیگه تو سونو

ولی خب همش میگن باید زیاد شده باشی که نشدی عزیزم وزن جنینم تو ۱۷ هفته ۱۷۵ گرم بود

مکمل هاتو میخوری و اشتهات سرجاشه؟شاغلی یا پیاده روی زیاد داری ؟اره اینجوری وزنت کم باشه یا تو هر دوماه اضافه نشه میفرستنت دکتر تغذیه ولی این خوبه که بچه رشد میکنه من خودم با۶۷کیلو باردار شدم۱۰۰زایمان کردم و به شدت اذیت شدم و غبطه میخورم بهت که چاق نشدی 

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

منم الان 24 هفته 4 روزمه تو ماه 6 هستم از اول بارداری 1 کیلو اضافه کردم دکترم میرم میگه وزن اضافه نکردی بهداشت میرم گیر میده میگه وزنت کمه اگه بازم بیای وزنت کم باشه میفرستمت دکتر تغذیه من که از خدامه وزنم زیاد نره باز کم کردنش سخته بچه از خودت و غذای میخوری تغذیه میکنه 

خب دیگه وزن ول کن،خوش به حالته که اضافه نمی کنی

پس چرا یه جوری میحرفن ادم میترسه 

من الان باردارم ۳۰ هفته ، چقدرردیر میگذره 😥😥😥

اصلا نگران نشو من تا ۲۳هفته فقط یه کیلو و نیم اضافه کردم اگر وزن بچه ت نرماله پس جای نگرانی نیست ، الان ۷ کیلو از اول بارداری اضافه کردم خود به خود از ۲۶ هفته به بعد خیلی سریع وزنت بالا میره  

2706