2737
2734
عنوان

خانوم های باردار و تجربه دارا خواهش میکنم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 55 پست
مکمل هاتو میخوری و اشتهات سرجاشه؟شاغلی یا پیاده روی زیاد داری ؟اره اینجوری وزنت کم باشه یا تو هر دوم ...

روزی یه ساعت تو خونخ راه میرم خیلی اروم شایدم نیم ساعت به پیاده روی نمیخوره کلا دوس دارم تحرک داشته باشم یکم راه برم 

شما از کی وزنت بالا رفت؟

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهداشت یک الگو دارن همه رو با اون میسنجن و به همه طبق همون میگن درحالی که هر خانومی یا هر بچه ای با دیگری متفاوته. نهایتش پیش دکتر خودت رفتی ازش بپرس. از این به بعد هم وزنت زیاد میشه نگران نباش.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
پس چرا یه جوری میحرفن ادم میترسه 

به حرف بهداشت توجه نکن،به همه گیرمیده،الان به من هر دفعه گیرمیده چرا انقدر وزن اضافه می کنی،دخترعمم بچش ۴کیلو بود تا۷ماهگی نه تنها هیچی اضافه نکردم بلکه کمم کرد در آخرکلآ۷کیلواضافه کرد که بادنیا اومدن بچه به وزن قبلش برگشت

2731
منم الان 24 هفته 4 روزمه تو ماه 6 هستم از اول بارداری 1 کیلو اضافه کردم دکترم میرم میگه وزن اضافه نک ...

من فقط برا جنین میترسم که مشکلی براش پیش نیاد 

بعد نمیدونم خالم میگه از ۷ ماه زیاد میشه وزنت🤔

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺
 روزی یه ساعت تو خونخ راه میرم خیلی اروم شایدم نیم ساعت به پیاده روی نمیخوره کلا دوس دارم تحرک ...

این خوبه که تحرک دارین من خودم بعد سه ماه هر ماه وزن اضافه کردم نه تحرک داشتم نه پیاده روی تو خونه و اشتهام هم زیاد بود ولی خیلی اذیت میشدم 

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2738
مولتی ویتامین بخور، منم از ۷ ماه وزنم رفت بالا 

پس درسته منم از ۷ ماه زیاد شنیدم 

شمام راه میرفتی یا نه من عادتمه نمیتونم ترک کنم😐

غلظت خون دارم 

میشه بپرسم از کجا فهمیدی غلظت خون داری؟چ ازمایشی دادی؟

قبلا سقط داشتی؟بنظرت ازاین ازمایش مهمولی باردازی ک اولش میگیرن میشه فهمید غلظت خونو؟

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
من الان باردارم ۳۰ هفته ، چقدرردیر میگذره 😥😥😥 اصلا نگران نشو من تا ۲۳هفته فقط یه کیلو و نیم اضاف ...

خداروشکر 😍 

دیگه میگم حداقل تا اخر بارداری باید یه ۱۰ کیلو رو اضافه کنم این طبیعیشه 

بهداشت یک الگو دارن همه رو با اون میسنجن و به همه طبق همون میگن درحالی که هر خانومی یا هر بچه ای با ...

ممنون عزیزم دکترم ک گف وقت هست برا زیاد شدنت

پس درسته منم از ۷ ماه زیاد شنیدم  شمام راه میرفتی یا نه من عادتمه نمیتونم ترک کنم😐

پیاده روی خیلی هم عالیه ادامه بده منم تا دو روز قبل زایمانم سرکار میرفتم. وزن خودم خیلی زیاد نشد شاید حتی یکی دو کیلو از بقیه کمتر بودم. بچه هم چاق نبود ولی وزنش کم هم نبود 2850 شد نرمال بود. به جاش بعد زایمان چاق شدم و چاق موندم!

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
به حرف بهداشت توجه نکن،به همه گیرمیده،الان به من هر دفعه گیرمیده چرا انقدر وزن اضافه می کنی،دخترعمم ...

وای منم دوست دارم بچه درشت باشه 😀😍

اره این بهداشت کوفتی به همه چی گیر میده😐

وزن گیری بچه از چند هفتگیه؟ 

عزیزم بچه از همون اول رشد خودش‌‌ رو داره و به مرور رشد میکنه ولی از ۲۶ هفته به‌بعد ، بیشتر میشه این میزان رشدش و کلاااااا تو آخرین ماهها ماه هشت و نه اوج رشد و وزن گیریشه ، طبق گفته پزشکم بچه تا ۳۰ هفتگی ببن ۸۵۰ تا ۱۲۵۰ رشد میکنه بعد تا ۴۰ هفتگی متوسط به ۲ کیلو تا ۳۸۰۰ میرسه

2706