2737
2734
عنوان

خانوم های باردار و تجربه دارا خواهش میکنم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 55 پست
پس انار ک میگن زیبا میکنه  بنظر من اینا بیشتر به ژنتیک مربوطه  شما چند وقتته؟

من سی هفته هستم . والله از لحاظ قیافه من و شوهرم قیافه مون خوبه همه از قیافه مون تعریف میکنن یه پسر هشت ساله دارم هزار ماشالله خیلی خیلی خوشگل و جذابه چندین جا خواستن برای مدلینگ شدن من و شوهرم قبول نکردیم ولی خیلی ها رو دیدم بچه پسرشون قشنگ شده ولی دختر نه ، یه جورایی پسرا اکثرا خوشگل میشن اما برای جنس دختر اینطور نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما چقد زیاد شدی تا اخرش؟  چرا معمولا که بعد زایمان تازه لاغر میشن 😕

باور کن یادم نیست ولی هم شکمم کوچولو بود هم وزنم خیلی نشد حدود 8 کیلو اونم ماه های آخر. بعدش انقدر گفتن بخور شیرت زیاد بشه مقوی بشه و منم عادت به کار بیرون و پیاده روی داشتم همش نشستم توی خونه خوردم که خودم روز به روز چاقتر شدم.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
من سی هفته هستم . والله از لحاظ قیافه من و شوهرم قیافه مون خوبه همه از قیافه مون تعریف میکنن یه پسر ...

ما که دخترامون ناز تر پسران 😂

حتما خواهرشم به برادرشم میکشه و زیبا هست 😍😁صورت و رنگ پوست و مو به پدر و مادر مربوطه اصلا از این فکرا نکن 

با اینکه خودمم مدام میگم نکنه زشت باشه😐کلا این توهمه بارداراس😂😂😂خدا حفظشون کنه براتون گلم

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺
2728
به سلامتی عزیزم ان شاالله زایمان راحت و خوبی داشته باشید ماله منم دختره قربونش برم 😍😍

قربونت همچنین خودت ❣😘الهی😍

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺
باور کن یادم نیست ولی هم شکمم کوچولو بود هم وزنم خیلی نشد حدود 8 کیلو اونم ماه های آخر. بعدش انقدر گ ...

ای بابا😑

با ورزش کم کن 

من از بچگی ورزش میکنم بی تحرکی برام واقعا زجراوره  بعد جالبه همین قبل بارداریمم که باشگاه بودم ...

برعکسی تو😆😆😆😆ولی به نظر من خوبه خوب که نه عالیه و اینکه چند ماهته

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
برعکسی تو😆😆😆😆ولی به نظر من خوبه خوب که نه عالیه و اینکه چند ماهته

من ۱۹ هفته و ۴ روزم ۵ ماهمه

2740
من ۱۹ هفته و ۴ روزم ۵ ماهمه

خب هنوز زوده برا وزن گیری البته تاالان باید میگرفتی اگه ازمایشاتت نرماله و بچه سالمه جایه نگرانی نیس از ماه های بعد ایشالله اضافه میکنی

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
پس درسته منم از ۷ ماه زیاد شنیدم  شمام راه میرفتی یا نه من عادتمه نمیتونم ترک کنم😐

من کار خونه بیشتر میکردم، زیاد استراحتی نداشتم 

از اول بارداری تا آخر ۱۱کیلو اضاف کردم

تَمامِ دارایی اَم خُداییٰ عصت کِْه  دَغدَغِه عَزدَصت دادَنَش راع نَدارَم⚡️♡-