2737
2739
عنوان

اونایی که همه چی بلدن بیان تاپیک خنگا مثل خودم نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 40 پست
نمی‌خوام شغل داشته باشم  می‌خوام مشغول باشم  درس خواندن باشم

باز هنر بهتره ب کارت هم میاد...برو خیاطی از تو خونتم میشه یاد بگیری در اخرم مدرک هم میشه بگیری..این بین کسب درامدم میشه

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
فکر نمیکنم از پسش بر بیاد  اخه اموزشگاههای ازاد درسته هصو۲ین ولی باید کشش ذهنی هم باشه امادگی ...

آره خب حقیقته 

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه همینجوری برم کلاس خصوصی بدون ادامه تحصیل  مدرک بهم میدن  آخه بیشتر مدرک برام مهمه،😬

اره مدرک میدن

ولی باید زبان انگلیسیت هوب باشه ریاصیت خوب باشه

اینامستقیم تو برنامه نویسی دخیل نیست ولی توش که بری قدرت دهنی و تحلیل بالا میخواد

برنامه نویسی خیلی سخته یعنی منم که رشته ریاضی خوندم کامپیوترم خوندم ازش فراریم اخرش رفتم خیاطی یاد گرفتم شما هم کاری به بقیه نداشته باش یه هنری رو انتخاب کن مثل شیرینی پزی ارایشگری خیاطی قلمزنی معرق کاری و....ادامه بده زودتر به نتیجه میرسی

😶😶😶
2742
باز هنر بهتره ب کارت هم میاد...برو خیاطی از تو خونتم میشه یاد بگیری در اخرم مدرک هم میشه بگیری..این ...

خیاطی هم خوبه 

شرم به عمری که دیگه برنمیگرده

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
اره مدرک میدن ولی باید زبان انگلیسیت هوب باشه ریاصیت خوب باشه اینامستقیم تو برنامه نویسی دخیل نیست ...

مرسی از راهنماییتون 

از سردرگمی راحت شدم 

اینم از سرنوشت من 

فکر نمیکنم از پسش بر بیاد  اخه اموزشگاههای ازاد درسته هصو۲ین ولی باید کشش ذهنی هم باشه امادگی ...

دقیقا هرچیزی ی تایم طلایی داره...الان با این سن  میتونست لیسانشو گرفته باشه ب علاقشم فرضا برنامه نویسی بپردازه  پیگیر بشه

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2738
دقیقا هرچیزی ی تایم طلایی داره...الان با این سن  میتونست لیسانشو گرفته باشه ب علاقشم فرضا برنام ...

اره دقیقا 

دختر همشن ایشون همه این مراحل رو بدون دغدغه میگذرونه و بعد لیسانی میتونه راحت ازدواج کنه اما خانم متاهل همسن ایشون ببین چقدر استرس و فشار متخمل میشه 

مرسی از راهنماییتون  از سردرگمی راحت شدم  اینم از سرنوشت من

نگران نباش توهم راهت را انتخاب میکنی 

ولی یه نصیحت از من گوش بده

برو دنبال علایقت نه اینکه پوززنی کنی

اگه بری دنبال علاقه ت و کاری به کار بقیه نداشته باشی حتی اگه پیشرفت هم نکنی لدت بخشه 

ولی وقتی بری دنبال پوززنی تا ته تهش هم بری باز احساس حقارت و خودکم بینی دنبالته

همش میگی من کمتراز اونم و اعصابت به هم میریزه

خیاطی هم خوبه  شرم به عمری که دیگه برنمیگرده

من خودم خیاطی نتی یاد گرفتم تو تاپیکام هست خواستی ببین