2733
2734
عنوان

اونایی که همه چی بلدن بیان تاپیک خنگا مثل خودم نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین همینطوری همینطوری نمیشه بایدبا پایه بنتمه نویسی اشنا باشی پس اول باید یه دوره ببینی یا کاردانش ...

می‌خوام برنامه نویس بشم 

سوال کلی من اینه 

حتما باید ادامه تحصیل بدم ؟

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
باید شروع کنم به خوندن  خب یعنی باید ادامه تحصیل بدم اول؟ دیپلم گرفتم  بعد رشته انتخاب ...

بنظرم تو اینستا بلاگر شو. همین ک با ۲۳سال سن ۳تا بچه داری کلی فالور جمع میکنی🤗

2731
باید شروع کنم به خوندن  خب یعنی باید ادامه تحصیل بدم اول؟ دیپلم گرفتم  بعد رشته انتخاب ...

طبیعتا آره دیگه یا از اول بری فنی حرف ای آموزش کامپوتر مرحله به مرحله ببینی و بعدشم از اونجا ادامه بدی

بعضیها هم مثل آخر سس خرسی مهرام میمونن فقط ترتر میکنن. بازدهی ندارن
بایدبری هنرستان و چون سنت بالاست شبانه کاردانش یه شاخه درسیه که بعصی رشته های فنی را داره مثل کامپی ...

غیر حضوری هم میشه خوند؟

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
2740

حداقل ی هنر یاد بگیر  زودتر ب شغل برسی...برنامه نویسی حداقل ۷ ۸ سال وقت میخوای تازه اونم اول راهشی نه برنامه نویس...دیپلم بگیری کنکور بدی لیسانس خودش ۴ ساله.....

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
بخاطر خودت برو جلو نه بخاطر اینکه پوز بعضیارو بزنی این مزش بیشتره البته به نظر من ببخشید

نه بابا 

یجورایی افسرده شدم 

خسته شدم از تو خونه موندن 

به لب تاب و کارای کامپیوتری علاقه دارم در این حد 

حداقل ی هنر یاد بگیر  زودتر ب شغل برسی...برنامه نویسی حداقل ۷ ۸ سال وقت میخوای تازه اونم اول را ...

نمی‌خوام شغل داشته باشم 

می‌خوام مشغول باشم  درس خواندن باشم

ببین باید برنامه نویسی را از پایه بلد بشی حالا یا با ادانه تحصیل و دیپلم گرفتن یا کلاسهای خصوصی برنا ...

فکر نمیکنم از پسش بر بیاد 

اخه اموزشگاههای ازاد درسته هصو۲ین ولی باید کشش ذهنی هم باشه امادگی ذهنی منظورم عست

ایشون تا راهنمایی بیشتر نخوندن یهو طاقت ابنهمه درس سخت و طاقتفرسارو دارن؟؟؟

بخوان هم تا کنکور اینا بخونن خیلی همت کنن تا یه سال دوسال ....اخه با دوتا بچه و همسر حسود..تا چقد میتونه کشش داشته باشه

ببهش استارتر ولی واسه همینه میگن هر چیزی سنی داره 

ببین باید برنامه نویسی را از پایه بلد بشی حالا یا با ادانه تحصیل و دیپلم گرفتن یا کلاسهای خصوصی برنا ...

اگه همینجوری برم کلاس خصوصی بدون ادامه تحصیل 

مدرک بهم میدن 

آخه بیشتر مدرک برام مهمه،😬

2706