2733
2734
امضات کمرمو خورد کرد🤣😂

سست عنصر نباش نزار حقیقت ها کمرتو خورد کنن😔😂

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂🤣وای خخخخخخ دختر چقد فک کردی اینا رو دقت کردی😐 از ماترکیس خارج شدم وقتی بهشون فک کردم😂

وقتی مدگل و کومان باهم نگاه میکنم همین میشع🤣🤷🏻‍♀️

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻
😂🤣با همین فرمون برو جلو 

ممنون از اعتماد به نفسی ک بهم دادی🤣

نه من تعطیلم صبح زود ک شوهرم رفت سرکار منم باهاش بیدار شدم🤨😩🤕🤒🤦🏻‍♀

عیب نداره عزیزم 

خانوم‌خونه گوگولی شمایی بقیه اداتو در میارن 

من که شوهرم میره خونه ننش صبحانه مبخوره

سوال خیلی کلیه... رفتار انسان ها نسبیه ممکنه به دوست صمیمی به هزار دوست دیگه ارزشش بیشتر باشه ... مم ...

چه منطقی ..ولی خب بعضی اقایونم کلا بااین مسئله مشکل دارن خط قرمزشون محسوب میشه

کاربری دست دونفره....🌹
فک نکنم نظر همه اقایون یکی باشه بستگی به ویژگیهای شخصیتی داره هر کس یه نظری میتونه داشته باشه ولی در ...

اره خب بعضیا معیارشون بسیار اجتماعی بودن و بعضیا برعکسه

کاربری دست دونفره....🌹
2706