2737
2739
عنوان

امروز اولین سالگردمون بود اصن براش مهم نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 63 پست
باهاش صحبت کردی؟ اگه میتونستی یکاری کنی کم کم رابطو با دوستاش  کم کنه بیاد طرف تو و خانوادش خیل ...

هیچ کاری از دستم نمیاد یعنی خیلی سعی کردم بش بفهمونم پدر مادر ادم صلاح و خیر ادم رو میخان اونا از تو بیشتر میدونن که نمیخان شب گردی با دوستای ناباب کنی سرش نمیره 

26 سالشه ها قبلا انقد عاقل و پخته بود حتی سلیقه لباس‌ واهنگاش عوض شدن یجوری مثل 18 ساله هاشده سرخودی شده نماز و قران ترک کرده یجوری شده ک دلم ب حال خودم میسوزه مگه ادم تو یه سال چقد میتونه عوض شه

ژیان، سترانکه به داویه... او تو سترانا منی... 💜🦋  "ali" 
هیچ کاری از دستم نمیاد یعنی خیلی سعی کردم بش بفهمونم پدر مادر ادم صلاح و خیر ادم رو میخان اونا از تو ...

ولی هرچقدر هم بگی یهویی شده نمیشه بشین فکرکن ببین کجای رابطتون مشکل داشته تو این یه سال که اون رفته یه سمت دیگه.بازم تو پیشقدم شو فقط خودت میتونی زندگیتو نجات بدی حالا که سالگرد ازدواجتونه بهترین بهانست باهاش گرم باش بهش تبریک بگو برو سمتش بوسش کن محبت کن

🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جانم چرا چیزی بینتون گذشته 

ن به خدا هی هرچی بم بگه ساکت میشم ک دعوا نشه  همه وظایفم رو انجام میدم هروز لباس‌ تمیز خونه تمیز غذای تمیز و خوشمزه ب خودم میرسم  با پدر مادرش همه فامیلاش خوبم  ولی انگار چشم ودلش کور و کَر شدن

2731
ولی هرچقدر هم بگی یهویی شده نمیشه بشین فکرکن ببین کجای رابطتون مشکل داشته تو این یه سال که اون رفته ...

باشه 

تقصیر اون دوستای مزخرفه.آخه آدم متاهل دیگه دوست میخواد چه کار؟

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
2740
عزیزم باید جدا شی..  راهی نمونده.. چون مشکلی درکارنیس..  عشق تبدیل شده ب نفرت ب همین زودی. ...

عزیزم انقد راحت نسخه طلاق نپیچ واسه بقیه ایشون هنوز ته دلش شوهرشو دوس داره و میخواد درست شع وگرنه راه دادگاه رو همه بلدن

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون
نمیدونم خدا خودش درست کنه 

نه زیادبهش بچسب که دل بزنی نه دوری کن قلقشوبدست بیار ازاحاظ جنسی براش به روز باش خوشبو باش خوشتیپ باش شادباش بهش گیرنده چندوقت اگه حتی یه کارکوچیکم برات کرد ذوقتونشون بده وابستش کن به خودت گرمی بده بخوره سوره طلاق ومزمل بخون به نیت محبت بیشترش به اب وغذاش وبخصوص شربت ۱۰۰۱بار یاودوودبخون فوت کن سعی کن براش رفیق باشی اول خوب وابستش کن بعدمثلادوروزبروخونه پدرت بذارجای خالیت روحس کنه

خدایا یه گوشه چشم تو برای حل مشکلات ماکافیه🙁

عزیزم بزن تو گوگل اب متبرک درست کن بده بخوره 

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون
شاید اخلاقت قبل و بعد نامزدی یکی نیست

اخلاق من شاید پس چرا مادرش پدرش برادر خاهر زن داداشاش میگن عوض شده 😔

خب جای خوب بودن دوبار که با دوستش رفت بیرون شر به پا کن . من کاری کردم که دوستاش دیگه بهش زنگ نمیزنن که ببرنش بیرون 🤐

منم یک  سال و نیمه که ازدواج کردم . تازه چند ماهه که خداروشکر بهتر شدیم وگرنه همش دعوا بود 😁

خیلیا اول زندگی همینن 

عجب روز خوبی 🥳
2706