2733
2734
عنوان

بنظرتون باخواهرشوهرم درمیون بزارم مشکلمو؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 40 پست

توکل به خدا کفاایت میکنه

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو رویان نه نگو بهش

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2731
آخه اازطرغی همسرم دوست نداره درمورد این موضوع باکسی حرف بزنم ازطرفیم نمیتونم دست رودست بزارمو وقت تل ...

نه رمال

نه فالگیر

نه دعانویس

نه افوام

کسی کاری ازش برنمیاد

دکتر فقط ممکنه کمک کنه

با یه سرچ ساده میتونی بهترین دکترای متخصص را توی کشور پیدا کنی

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
نه رمال نه فالگیر نه دعانویس نه افوام کسی کاری ازش برنمیاد دکتر فقط ممکنه کمک کنه با یه سرچ سا ...

توشهر خودمون بهترین فوق تخصصارو رفتم هرکدوم ۷,۸ماه دارو دارن ولی بی فایده بود

خواهر شوهرت که دیگه دیو دو سر که نیست 

چه اشکال داره بهش بگی

اونم خوشحال میشه برادرش بچه دار بشه😊

من اگر می دانستم زندگی دایره ایست که باید در آن چرخید و رقصید و کامی از لذت هایش گرفت. هرگز نه می جنگیدم و نه کسی را از خود می رنجاندم و نه به هر اتفاق خوب ؛ با تردید نگاه می کردم.🌱