2733
2739

من دوسال اقدام به بارداری هستم ،۶ماه قبل اقدام هم چکاب کامل شدم هیچ مشکلی نداشتم ولی الان دوسال که حامله نمیشم که نمیشم هرکاری هم بگین کردم ازدعانویسورمالو طب سنتی گرفته تا بهترین فوق تخصصای نازایی انواع اقسام آزمایش داروی هورمونی داروی گیاهی انواع سونو هم خودم هم همسرم،بعدازکلی رفت آمد معلوم شد تنبلی تخمدان دارم که به هیچ دارویی جواب نمیده،نمیدونم دیگه چیکارکنم،ی مدت به این موضوع فک میکنم آیاباکسی درمیون بزارم این موضورو یان،شاید یکی تونست کمکم کنه،خواهر شوهرم خیلی دوست وآشنا داره که دکتر وپرستارن نمیدونم بگم یان؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دعا نویس و رمال هم رفتی

خواهرشوهر که بهتر از اوناس

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2740

تخم مرغ ودوسین امتحان کردی؟

تخم مرغ  میشکنی میریزی رودستمالی چیزی میشینی روش براتنبلی تخمدان عالی جواب میده

تخم مرغ محلی دوماه اینااستفاده کن

سیاه دانه هم خوبه

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼

اره بگو چه اشکالی داره کمک خواستن   خدا  کمکهاش رو به وسیله واسطه هاش برای ادمها انجام میده   شاید خواهر شوهرت همون واسطه است

سخت ترین قسمت زندگی  اونجاست که فقط خودت باید خودت رو اروم کنی 
2706