2737
2734
عنوان

اقایون

| مشاهده متن کامل بحث + 1801 بازدید | 286 پست
در مورد صیغه و اینا

صیغه رو نزاشتن ک هر کی هر کاری دبش خواس بکنه با ی صیغه 🙄صیعه باید با اجازه همسر اول باشه هیچ تبعیص و بی عدالتی نباشه ک در عمل غیر ممکنه انجامش 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
درسته هیچ که گناه نیست ثواب داره. دین اسلام این اجازه رو داده حالا من با رعایت دین وقیح میشم این نظ ...

نه وقیحی چون اگه زن داشته وبی اذن همسردائمت وقتی راضی نباشی بری دنبال یه زن دیگه به اسم صیقه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صیغه رو نزاشتن ک هر کی هر کاری دبش خواس بکنه با ی صیغه 🙄صیعه باید با اجازه همسر اول باشه هیچ تبعیص ...

خیلی ها هستن بدون اجازه همسر انجام دادن

تا مرد سخن نگفته باشد، عیب و هنرش نهفته باشد.                                   سعدی
خیلی ها هستن بدون اجازه همسر انجام دادن

خب گناهه از نظر عرف و دین کلاه شرعیه  هرز هستن اونا

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2728
نه وقیحی چون اگه زن داشته وبی اذن همسردائمت وقتی راضی نباشی بری دنبال یه زن دیگه به اسم صیقه

نمیشه که دین اسلام رو گلچین کرد 

تا مرد سخن نگفته باشد، عیب و هنرش نهفته باشد.                                   سعدی
2738
برگه بهشان دادن

چه ربطی داره شما داری از دین حرف میزنی اصلا قوانینشو نمیدونی 🤣🤣انگار اومدی فقط صیغه رو رواج بدی 🙄😏چند همسری قبل از دین اسلام بوده نمیدونی بدون دین اسلام برای محدود کردنش اومده گفته باید از زن اول اجازه بگیری  که در عمل هیچ زنی راضی نمیشه  دوما حتی ی چوب هم خرید باید نصف کنه بده هر کدوم ک اینم در عمل غیر ممکنه ددرواقع خواستن محدود کنن ادمایی مثل ت هم سواستفاده میکنن 😏😏