2737
2739
عنوان

اقایون

| مشاهده متن کامل بحث + 1801 بازدید | 286 پست
نه من مسیحیم

دین مسیحی رو نمی دونم. ولی بشخصه سعی میکنم در این مورد از دایره اسلام خارج نشم و خودم رو مرتکب گناه نکنم.

تا مرد سخن نگفته باشد، عیب و هنرش نهفته باشد.                                   سعدی
نه اینطوری نگو خیلیابه خاطرمشکلاتی که باشوهرشون دارن یابی توجهی میرن سمت یکی دیگه

میتونن برن مشاوره اگه راه حل پیدا نشد طلاق بگیره بعد با هر موجود نری خواست ارتباط برقرار کنه دردودل کنه یا هرچی دیگه تو بدترین شرایط هم باشه بیجا میکنه بره سمت کسی دیگه پس هربلایی سرش بیاد حقشه  حالا چه زن چه مرد این قضیه شامل هردو هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بد متوجه شدم من با زن شوهردار گفتم درضمن خودم به اندازه کافی پول دارم خداروشکر کارو خونه و ملک. ...

همون حرف شمامنظورم بود.ولی چرایه زن اگه خوب باشه ودنبال مردانباشه فقط طلاقی باشه ویه بچه داره رانمیخای

2731
دین مسیحی رو نمی دونم. ولی بشخصه سعی میکنم در این مورد از دایره اسلام خارج نشم و خودم رو مرتکب گناه ...

مسلمونم .یعنی زن داشته باشی دنبال صیقه میری ولی رابطه نه اره اینامیگین

مسلمونم .یعنی زن داشته باشی دنبال صیقه میری ولی رابطه نه اره اینامیگین

صیغه محرمیت میشه زن آدم

تا مرد سخن نگفته باشد، عیب و هنرش نهفته باشد.                                   سعدی
2738
همون حرف شمامنظورم بود.ولی چرایه زن اگه خوب باشه ودنبال مردانباشه فقط طلاقی باشه ویه بچه داره رانمیخ ...

پیش نیومده خوشم بیاد

و دنبال یکی هستم فکرم برااون باشه و اونم برامن و اینکه یه بچه داره و قبلا یه رابطه تجربه کرده برام یجوریه دوس دارم زنم فقط برای خودم باشه

من حتی تاالان ۲۵.۵ سالمه دوس دخترم ندارم و نخواهم داشت چون فقط میخوام ینفر تو زندگیم باشه ازونورم یه همچین دختریو میخوام وانتظار دارم

خوب اگه زن داشته باشه ودنبال صیقه کردن بره بازم بیجاکرده یه زن کم شه

شرعی و قانونی مشکلی نداره که

براشمانه ولی ازنظراحساسی داره وقتی زنت ناراضی باشه.چرابه یکی قانع نمیشی شمامردا

صوابشم در نظر داشته باشین.

خیلی وقیحی .ثوابش براشما اقایونه که لذت میبرید

درسته هیچ که گناه نیست ثواب داره.

دین اسلام این اجازه رو داده حالا من با رعایت دین وقیح میشم این نظر شماست.