2733
2739
عنوان

اقایون

| مشاهده متن کامل بحث + 1801 بازدید | 286 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
صوابشم در نظر داشته باشین.

کی گفته صیغه ی زن صواب داره؟

از شما دارم میشنوم!!!!!!!!

کو منبعت؟

یک مزخرفی رو به اسم ولی فقیه منتشر کردن که بعد خود سایت رسمی احکام ایشون اومد تکذیب کرد ایشون اعلام کردن صیغه اصلا مستحب نیست و گفتن ترجیح خودشون با توجه به شرایط فرهنگی امروز تک همسریه و گفتن خدا یکی محبت یکی و یار یکی

شما از ایشون بیشتر واردی به اسلام؟

خوب یه خانمی ازدردشوهرمعتادیابی عاطفه یاخیانت کاریاهرچیزدیگه میره سراغ یه مرد دیگه

از کجا معلوم مرده هم از درد اینا نرفته سراغ این کار🙄🙄

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
صوابشم در نظر داشته باشین.

بر این اساس از آنجا که در جامعه و کشور ما ازدواج مجدد مردان غالباً به ضرر استحکام خانواده و موجب تضعیف محبت زوجین و گاه فروپاشی خانواده است، نگاه معظم‌له به آن خوشبینانه و مثبت نیست و از این روست که این جمله در بیان ایشان تکرار شده است که: «خدا یکی و محبت یکی و یار یکی»

کی گفته صیغه ی زن صواب داره؟ از شما دارم میشنوم!!!!!!!! کو منبعت؟ یک مزخرفی رو به اسم ولی فقیه من ...

اصلا چند همسری قبل دین اسلام بوده این اقا اومده فقط صیغرو ترویج بده حتی قوانینشم نمیدونه

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738
جایی که به نفعشونه یاد اسلام میفتن یه عده

دقیقا 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
چه ربطی داره شما داری از دین حرف میزنی اصلا قوانینشو نمیدونی 🤣🤣انگار اومدی فقط صیغه رو رواج بدی 🙄 ...

من مجردم. ولی واقعیت رو گفتم

تا مرد سخن نگفته باشد، عیب و هنرش نهفته باشد.                                   سعدی
من مجردم. ولی واقعیت رو گفتم

شما برو اول ی تحقیقی بکن بعد از واقعیت صحبت کن با این حرفا فقط فساد و افزایش میدین تو جامعه مجبور نیستین تو زمینه ای ک هیچ تحقیق کردین و لای قرآنم باز نکردین نظر بدین

چه ربطی داره شما داری از دین حرف میزنی اصلا قوانینشو نمیدونی 🤣🤣انگار اومدی فقط صیغه رو رواج بدی 🙄 ...

رواج چ! اونم اینجا!  پس شعور کجا رفته؟ 

تا مرد سخن نگفته باشد، عیب و هنرش نهفته باشد.                                   سعدی
شما برو اول ی تحقیقی بکن بعد از واقعیت صحبت کن با این حرفا فقط فساد و افزایش میدین تو جامعه مجبور نی ...

پس ازدواج موقت وجود نداره؟