2737
2734
عنوان

اقایون

| مشاهده متن کامل بحث + 1810 بازدید | 286 پست

نریزین روی سرم ولی زن تشنه محبته شاید با کمی محبت از جنس مخالف زود گول بخوره شایدم اون محبتی که از شوهر خودش نمیبینه     

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...    
کی گفته صیغه ی زن صواب داره؟ از شما دارم میشنوم!!!!!!!! کو منبعت؟ یک مزخرفی رو به اسم ولی فقیه من ...

چی بگم.چیزی که عیانه چه حاجت به بیانه

تا مرد سخن نگفته باشد، عیب و هنرش نهفته باشد.                                   سعدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس ازدواج موقت وجود نداره؟

هیچ کس با حرفای دین انجام نمیده یعنی نمیتونه برادرشوهر من داره ولی بدون اجازه زن اول و رعایت عدالت پس چیزی ک قران گفته نیس همون خیانت و زناس وجاریم میتونه شکایت کنه و حق و حقوقشو بگیره

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

بنده فقط هدفم بحث کردن و دانستن نظر دوستان بود  و قصدم بی احترامی و ناراحت کسی نبود و همچنین به برابری زن و مرد کاملا اعتقاد دارم.

تا مرد سخن نگفته باشد، عیب و هنرش نهفته باشد.                                   سعدی
2731
بنده فقط هدفم بحث کردن و دانستن نظر دوستان بود  و قصدم بی احترامی و ناراحت کسی نبود و همچنین به ...

پس اگه به برابری اعتقادداری اگه مردی خیانت کنه زنم بایدخیانت کنه تابرابربشن

شاید ولی اگرهم بشه از کسی بهره کشی نمیکنم و وارد روابط ناپسند نمیشم

افرین کارت درسته هیچ وقتم بامتاهل دوست نشو.بزارپاک  بمونی دنیال هیچ دختری نروبعضی دختراوپسرامثل گرگن

2738
پس اگه به برابری اعتقادداری اگه مردی خیانت کنه زنم بایدخیانت کنه تابرابربشن

گفتم من فقط هدفم بحث کردن بود.

در مورد سوال شما من بشخصه خیانت برام قابل گذشت نیست.

وقتی زن گرفتی به خانمت پس به من چه حرفامیزنی

خیانت چیه اگه هدفم فقط رفع نیاز جنسی میبود الان مجرد نبودم .من سعی میکنم زندگی م درش عشق و احترام باشه.

خوب همون صیقه که شمامیگی زن داشته باشی هم خیانته

ای بابا مگه من نگفتم اون مطالب رو صرفا بخاطر بحث کردن نوشتم .فقط خواستم نظر دوستان رو جویای بشم.

2706