2752
2734
عنوان

چرا مادرشوهرم همچین میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 74 پست

حالا مادرشوهر من میگه 

شیر میدی بخور

جوونی اب میکنی بخور

میخوای بری کوه بخور

میخوای بری بگردی بخور

ناهار کم خوردی شام بخور

هر وقت بریم خونه اشون یه هفته ای میمونیم

قشنگ من یکی دو کیلو چاق میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی رفتارش زشته با شما باید مثل مهمون رفتار کنه نه با پدرش. بعدشم تو بهش بگو دستت درد نکنه شما زحمت نکش خودم میکشم دیس برنج خودت بردار به اندازه ایی که دوست داری بریز واسه خودت

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

بگو بهش عزیزم خیلی منطقی بدون دعوا بگو مامان همینقد درس کردی .از دستت در رفته کم گذاشتی.یا ب شوهرت بگو از غذاش بهت بده ک بفهمه کم کشیده برات

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
2731

مگه مادرشویت غذامیکشه

تودیسه دیگ خودت کل دیسوخالی کن زنیک خسیس مثل مادرشوهرگداصفتم روصندلی مینشست جلوی ما یجورنگاه میکرد کم بکشیم

یبارفلفل ریزاروشمرده بود گفت کی اینقدرخورده ۱۰تابودنصف نصف من وشوهرم خوردیم

فلفل ریزچیه که ۱۰تاش سیرابمون کنه

خودم یه کیلومیگیرم درعرض ۲روز تمومه

ازش بیزارم

مادر شوهر منم از این کارا میکرد

چقدرم که کارش زشت بود😑

جدیدا آدم شده🤕

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

وای ماک عروسمون میاد همیشه هرچی داریم  بهترینشومیزاریم جلوش بخوره .بعضیانمیدونم چرااینجورین منم مادرشوهرم اصلابهم تعارف نمیکنه تازه بعدازغذام ک میگم دستت درد نکنه جوابمونمیده .ایندفعه ک غذاکم کشید باخنده بگو مامان من ک رژیم نیستم یکم بیشتربریز سیرنمیشم .سال شوهرت بگو ازغذای خودش بکشه برات تامادرشوهرت خجالت بکشه .

🤣🤣🤣🤣🤦

نخند گناهم😢😢😢😢

😉😂😂

🌺☝️دونه صلوات برای کارمون درست شه مهمونم کن خدا عوضشو بهت بده🌺خدایا برام معجزه کن بهت ایمان دارم چون معجزه تو دیدم🌺خدایا توکلم وامیدم به توست🌺کاربر جدید نیستم فحش دادم نی نی یار ۳منوترکوند🤪😢😢😢
با اجازه استارتر اگه به خوشگلیتون و زیبایی صورتتون اهمیت میدید و دوست دارید از همیشه زیباتر بشید و ...

هم لدورا هم نفیس کلاهبرداریه 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏