2726
عنوان

چرا مادرشوهرم همچین میکنه

515 بازدید | 74 پست

هروقت میریم خونشون ی ذره غذا میپزه خودشم نمیریزه تو دیس خودش میکشه برا پسرش عالی میکشه هم خورشتشو پرملات میکشه هم از جای زعفرونی برنج

بعد برا من ۴ قاشق برنج با ی ذره گوشت 

من واقعا نخورده نیستم ولی خب وقتی شوهرم پانمیشه بریم خونمون و میگه شام بمونیم خب منم گشنمه چیکار کنم؟واقعا سر سفره بغض کردم خواستم ی چی بگم بعد گفتم میگن بخاطر غذا جنگ را انداخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برگشتنی به شوهرت بگو گشنمه بریم رستوران 

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜

با اجازه استارتر

اگه به خوشگلیتون و زیبایی صورتتون اهمیت میدید و دوست دارید از همیشه زیباتر بشید و تا عید کلی به خودتون برسین و از همه خوشگل تر بشید از محصولات ما استفاده کنید می تونید بدون واسطه از خود کارخونه خرید کنید مستقیم از شرکت نفیس با قیمت باور نکردنی 😱😱😱😱😱😱😱خرید کنید عشقای من😍❤🥰❤ اگه صورتتون لک یا جوش داره یا چروک مخصوصا دور چشم که خیلی تو زیبایی تاثیر گذاره یا اگه مو خاتون خیلی خشکه یا می ریزه به ما اعتماد کنید.

♡♡♡♡

●بادی اسپلش(با رایحه های دارچین اسطتخدوس شکوفه های گیلاس)

●پک جوان (ساز کلاژن ساز)

●پک ضد ریزش

●رژ 24ساعته بدون سرب 

●ریمل.خط چشم با کیفیت

●کرم پودر با کیفیت

●بی بی کرم پرطرفدار همه کاره

●ماسک مو حاویه کراتینه

●شامپو با کارایی های مختلف 

●خمیر دندون (کربن فعال فلوراید ذغالی)

●سرم مو

حالا برایرشوهرت میکشه براتو کم بدرک

من چی نه سر سفره فقط به عنتر خانم(جاری)تعارف میزنه بقیه هم بووووووق شلغممممم چغندددددررر

🌺☝️دونه صلوات برای کارمون درست شه مهمونم کن خدا عوضشو بهت بده🌺خدایا برام معجزه کن بهت ایمان دارم چون معجزه تو دیدم🌺خدایا توکلم وامیدم به توست🌺کاربر جدید نیستم فحش دادم نی نی یار ۳منوترکوند🤪😢😢😢

وقتی‌رسیدی‌خونه‌غذابخور

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
2706