2752
2734
عنوان

چرا مادرشوهرم همچین میکنه

515 بازدید | 74 پست

هروقت میریم خونشون ی ذره غذا میپزه خودشم نمیریزه تو دیس خودش میکشه برا پسرش عالی میکشه هم خورشتشو پرملات میکشه هم از جای زعفرونی برنج

بعد برا من ۴ قاشق برنج با ی ذره گوشت 

من واقعا نخورده نیستم ولی خب وقتی شوهرم پانمیشه بریم خونمون و میگه شام بمونیم خب منم گشنمه چیکار کنم؟واقعا سر سفره بغض کردم خواستم ی چی بگم بعد گفتم میگن بخاطر غذا جنگ را انداخ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

برگشتنی به شوهرت بگو گشنمه بریم رستوران 

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜

با اجازه استارتر

اگه به خوشگلیتون و زیبایی صورتتون اهمیت میدید و دوست دارید از همیشه زیباتر بشید و تا عید کلی به خودتون برسین و از همه خوشگل تر بشید از محصولات ما استفاده کنید می تونید بدون واسطه از خود کارخونه خرید کنید مستقیم از شرکت نفیس با قیمت باور نکردنی 😱😱😱😱😱😱😱خرید کنید عشقای من😍❤🥰❤ اگه صورتتون لک یا جوش داره یا چروک مخصوصا دور چشم که خیلی تو زیبایی تاثیر گذاره یا اگه مو خاتون خیلی خشکه یا می ریزه به ما اعتماد کنید.

♡♡♡♡

●بادی اسپلش(با رایحه های دارچین اسطتخدوس شکوفه های گیلاس)

●پک جوان (ساز کلاژن ساز)

●پک ضد ریزش

●رژ 24ساعته بدون سرب 

●ریمل.خط چشم با کیفیت

●کرم پودر با کیفیت

●بی بی کرم پرطرفدار همه کاره

●ماسک مو حاویه کراتینه

●شامپو با کارایی های مختلف 

●خمیر دندون (کربن فعال فلوراید ذغالی)

●سرم مو

حالا برایرشوهرت میکشه براتو کم بدرک

من چی نه سر سفره فقط به عنتر خانم(جاری)تعارف میزنه بقیه هم بووووووق شلغممممم چغندددددررر

🌺☝️دونه صلوات برای کارمون درست شه مهمونم کن خدا عوضشو بهت بده🌺خدایا برام معجزه کن بهت ایمان دارم چون معجزه تو دیدم🌺خدایا توکلم وامیدم به توست🌺کاربر جدید نیستم فحش دادم نی نی یار ۳منوترکوند🤪😢😢😢

وقتی‌رسیدی‌خونه‌غذابخور

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم