2737
2739
عنوان

خانوما اونی ک‌میخامش میخاد خونه تو روستاشون بسازه 😊😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 57 پست
ماهم در حال ساختیم توی روستا واسه گردشمون تا الان بالای 100 خرج کردیم هنوز دیواراش هم بالا نیوردیم خ ...

ایده خوبیه ن؟ میخاد وام بگیره هنوز ولی ی خونه کوچیکم باشه کافیه 

میشه واسه ما 👧👦 ی صلوات بفرستین که بهم برسیم و خوشبخت بشیم لطفا واسه جور شدن جهازمم ی صلوات بفرستین 😁😁😁
واای اسم کاربریتو هر وقت میبینم فکر میکنم خوانندمونه 😂 یه پروفایل بزار تو رو با اون اشتباه نگیریم ...

همه همینو میگن😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

🤣🤣🤣🤣

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواستگار دخترخاله ي منم دقيقا با يه همچين وعده اي تو روستاشون خونه ساخت ولي بعد كه ازدواج كرد زد زير قولش و تو همون روستا موندگار شدن

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
به نظرم زمین بمونه همون شهر خونه اجاره کنین بهتره هزینه ساخت و ساز خیلی زیاده خونه پدرش رفتنیم چندرو ...

حالا بدی نداره ک

میشه واسه ما 👧👦 ی صلوات بفرستین که بهم برسیم و خوشبخت بشیم لطفا واسه جور شدن جهازمم ی صلوات بفرستین 😁😁😁
2728

چه خوب روستا عاااالیه، خونه مامانم اینا تو روستا خیلی بزرگه ما ی سوییت واسه خودمون ی گوشه حیاطش درست کردیم، هروقت میریم روستا میریم خونه خودمون

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
خواستگار دخترخاله ي منم دقيقا با يه همچين وعده اي تو روستاشون خونه ساخت ولي بعد كه ازدواج كرد زد زير ...

😂 شد هم شد ولی کاره اصلیش جور شه تو روستا نمیتونه زندگی کنه مربوطه ب نیروگاه و این چیزا یا تدریس دانشگاه فعلا معلمه

چه خوب روستا عاااالیه، خونه مامانم اینا تو روستا خیلی بزرگه ما ی سوییت واسه خودمون ی گوشه حیاطش درست ...

ماهم همین کارو میخایم بکنیم دقیقا😍

2738
خواستگار دخترخاله ي منم دقيقا با يه همچين وعده اي تو روستاشون خونه ساخت ولي بعد كه ازدواج كرد زد زير ...

منم به این وضع دچار شدم پیشگیری بهتر از درمانه اسی اون پول ساختو نمیگم تو شهر خونه نمیشه خرید اما میشه ی تیکه زمین خرید

ایده خوبیه ن؟ میخاد وام بگیره هنوز ولی ی خونه کوچیکم باشه کافیه 

خوبه ولی اگه قراره اونجا زندگی کنید خوبه اما اگه واسه گردش میخواین ن خوب نیست چون خودتون مستأجرید ما خدا رو شکر خونه زندگی مون اوکی هست واسه تفریح میخوایم اونجا رو 

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
😂 شد هم شد ولی کاره اصلیش جور شه تو روستا نمیتونه زندگی کنه مربوطه ب نیروگاه و این چیزا یا تدریس دا ...

إن شاءا... بسلامتي و دل خوش

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
منم به این وضع دچار شدم پیشگیری بهتر از درمانه اسی اون پول ساختو نمیگم تو شهر خونه نمیشه خرید اما می ...

زمینم نمیشه 😖 

ایول 😍 اینجوری تو روستام‌ خونه دارین باصفا 😍

اره خودش خیلی دوست داره میگه ی صفایی داره 😍😅

ما یهفته پیش یه الاغ حامله هم خریدیم😍

😂😂😂 مباركه