2733
2734
عنوان

خانوما اونی ک‌میخامش میخاد خونه تو روستاشون بسازه 😊😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 57 پست
ما یهفته پیش یه الاغ حامله هم خریدیم😍

الاغ چرا😅

میشه واسه ما 👧👦 ی صلوات بفرستین که بهم برسیم و خوشبخت بشیم لطفا واسه جور شدن جهازمم ی صلوات بفرستین 😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکتون باشه  ما هم امسال تو روستامون خونه ساختیم  ولی هنوز تکمیله تکمیل نشده  خی ...

ذوق کردم با حرفات 😁😁😍

میشه واسه ما 👧👦 ی صلوات بفرستین که بهم برسیم و خوشبخت بشیم لطفا واسه جور شدن جهازمم ی صلوات بفرستین 😁😁😁
فقط منتظرم بهار شه برم روستا خر سواری😁😁😁😁

😑😑😑😑😑😅😂

2728
الاغ چرا😅

یعالم مرغ و خروسم بردیم روستا، الاغم تازه گرفتیم، ماه بعدم بز میبریم،،، من خیلی زندگی روستایی رو دوسدارم

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
فقط منتظرم بهار شه برم روستا خر سواری😁😁😁😁

خوشبحالت😂😍😍

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
خوبه ولی اگه قراره اونجا زندگی کنید خوبه اما اگه واسه گردش میخواین ن خوب نیست چون خودتون مستأجرید ما ...

واسه اول زندگی تا همه پی جور شه و انتقالی بگیریم و این چیزا شاید چند ماهی شایدم ی سال توش زندگی کنیم

یعالم مرغ و خروسم بردیم روستا، الاغم تازه گرفتیم، ماه بعدم بز میبریم،،، من خیلی زندگی روستایی رو دوس ...

من بر عکس تو از این چیزا خوشم نمیاد😅

2738
واسه اول زندگی تا همه پی جور شه و انتقالی بگیریم و این چیزا شاید چند ماهی شایدم ی سال توش زندگی کنیم

خب خوبه خدا رو‌شکر مبارکتون باشه ب دل خوش توش زندگی کنید

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
خب خوبه خدا رو‌شکر مبارکتون باشه ب دل خوش توش زندگی کنید

ممنون عزیزم😊

ما همیشه تو خونه اپارتمانی زندگی کردیم، الان لذت میبرم ازینچیزا

خوش بگذره 😍