2733
2739
عنوان

خانوما اونی ک‌میخامش میخاد خونه تو روستاشون بسازه 😊😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ایول 😍 اینجوری تو روستام‌ خونه دارین باصفا 😍

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

مبارکتون باشه 

ما هم امسال تو روستامون خونه ساختیم 

ولی هنوز تکمیله تکمیل نشده 

خیلی خیلی منتظر و مشتاقم که آماده بشه  آشپزی با سایو رو ببرم اونجا 😁😁

تو دل طبیعت 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
یکی از شهر های اطراف 

محل زندگیت اگه شغلش رسمی باشه ، میشه شهر محل کار همسرت

ولی اگه کارش جوریه که ممکنه توی روستا هم انجام بده ، مواظب باش که بعدا برای زندگی نبردت اونجا 

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
2740
اسی ما هم همینکارو‌کردیم البته خیلی کم مونده تکمیل بشه😊

واقعااا ،؟؟چ خوب منم دلم راضی نبود اول ولی باید درکش کنم خیلی هوامو داره 😍

میشه واسه ما 👧👦 ی صلوات بفرستین که بهم برسیم و خوشبخت بشیم لطفا واسه جور شدن جهازمم ی صلوات بفرستین 😁😁😁

ماهم در حال ساختیم توی روستا واسه گردشمون تا الان بالای 100 خرج کردیم هنوز دیواراش هم بالا نیوردیم خیلی هزینه داره

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
محل زندگیت اگه شغلش رسمی باشه ، میشه شهر محل کار همسرت ولی اگه کارش جوریه که ممکنه توی روستا هم انج ...

ن میخاد مرکز استان دانشگاه قبول شه انتقالی هم بگیره واسه کارش ک بره همونجا

میشه واسه ما 👧👦 ی صلوات بفرستین که بهم برسیم و خوشبخت بشیم لطفا واسه جور شدن جهازمم ی صلوات بفرستین 😁😁😁
واقعااا ،؟؟چ خوب منم دلم راضی نبود اول ولی باید درکش کنم خیلی هوامو داره 😍

دقیقا مثل من ای جااااانم

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................

به نظرم زمین بمونه همون شهر خونه اجاره کنین بهتره هزینه ساخت و ساز خیلی زیاده خونه پدرش رفتنیم چندروز میمونین اونجا . یعنی برا دوتاخونه وسیله و همه چی بگیرین خیلی سخت میشه