2737
2739
عنوان

یه سوال دارم قصد توهینم ندارم هر چیم باشه حکمت خداس ولی چرا...😪

| مشاهده متن کامل بحث + 1057 بازدید | 88 پست

اره واقعا عدالت نیس منکه دارم از بی عدالتی میسوزم حالم داره بهم میخوره☹

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
اره ده سال تمام ب شوهرم وفادار بودم ولی اون تو همه ی این سالها همه جور خیانتی بهم کرد .. واقعا چرا ! ...

ای خدا😟😧زمونه چقد بد شده خدا جوابشونو بده😞ان شاء الله بهترینا قسمتت 😘

[-چی از قلبِ آدمی ك هی میشکنه ولی بازم میتپه قوی تره!؟🖤🥂✨-]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم به عشق بچه ازدواج کردم

اونوقت همسن و سالای من که همش میگفتن بچه مزاحمه دومیشونم بزرگ شد😔

دلم میگیره اما میگم. هر کس تو این دنیا یه جور داره میکشه

دنیا دار مکافاته دیگه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

فقط میدونم هیچ‌کار خدا بی حکمت نیس 

اگه همه توی یه شرایط بودن پس خدا بنده های خوب و بدشو چجوری میخواد بشناسه؟ 

من الان اگه مشکل نداشته نباشم خدا چجوری میخواد بدونه توی شرایط ناشکری میکنم یا نمیکنم؟ شکرگذاری میکنم یا نمیکنم؟

.
2728
خدا عادله چون خدا  این دنیارو فقط نیاورده بعد شما چمیدونی ادما تاوان کاراشونو پس نمیدن؟

الان بحث تاوان دادن نیص بحث عدل الهیه 

مگه نمیگین خدا عادله؟این چه عدلیع که یه عدع بزرگترین مشکلشون تموم شدن لاکشونه به عده مثل من برای مدرسه و رفتن و درس خوندن که حق هر آدمه باید التماس کنن؟

این چه عدلیع که یه عده خوشی میزنع زیر دلشون و یکی مثل من باید هر روزش با گریه بگذرع؟

این چه عدلیه؟شما به این میگین عدالت؟

اگه قرارع تو اون دنیا خوب بشع خب کسی که نمیکشع چی؟خودکشی چزا گناهه؟

آدم گاو بودن بعضیارو که میبینه بع گاو بودن خود گاو شک میکنه  

کار به خدا و عدالت ندارم ولی خودم وقتی با این چیزا مواجه میشم همیشه میگم من قراره از این موضوع یک چیزی یاد بگیرم. خودمو آدم بهتری کنم. گاهی خودمو بذارم جای آدمای دیگه.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
مرسي عزيزم فعلا كه سه ساله وضعم همينه بدتر هم ميشه جالبه ديگران هرچي رو به جلو ميرن مشكلاتشون حل ميش ...

خدا خودش بهترینا رو تو زندگیت قرار بده ان شاء الله مشکلاتت حل میشه گلم بعد هر سختی آسونیه😍

[-چی از قلبِ آدمی ك هی میشکنه ولی بازم میتپه قوی تره!؟🖤🥂✨-]
2740

دوست عزیز هیچ چی این دنیا بیهوده خلق نشده 

ما ک بی هدف به این دنیا نیومدیم اومدیم رشد کنیم و به کمال معنوی و روحی برسیم و این محرومیت ها و محدودیت ها و عملکرد ما در مواجهه باهاش هم زمینه رشد ما رو فراهم میکنه

انسان در مواجه با سختیها ساخته میشه 

و اینکه حق گرفتنیه نه دادنی اگه احساس می‌کنیم مورد ظلم و بی عدالتی قرار گرفتیم باید با ظالم مبارزه کنیم 

اللهُمَّ صَلیِ عَلی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجهُم.⬅️ پیامبر (ص) می فرمایند:خداوند فرزندان آدم را اینگونه ندا می دهد: ای فرزند آدم من به هرچه بگویم «باش» می شود مرا در آن چه به تو امر کرده ام اطاعت کن تا تو را چنان قرار دهم که به هرچه بگویی « باش» بشود
اره ده سال تمام ب شوهرم وفادار بودم ولی اون تو همه ی این سالها همه جور خیانتی بهم کرد .. واقعا چرا ! ...

آره اینم یه نمونه از عدل الهیی😐😐😐😐

آدم گاو بودن بعضیارو که میبینه بع گاو بودن خود گاو شک میکنه  
2706