2737
2734
عنوان

یه سوال دارم قصد توهینم ندارم هر چیم باشه حکمت خداس ولی چرا...😪

| مشاهده متن کامل بحث + 1057 بازدید | 88 پست
من چرا باید تاوان انتخاب مامان بابامو پس بدم؟ به منجه  اونا اشتباه کردن؟ تو با این حرفت تایید ...

چون مادرت همچین پدری و انتخاب کرد 

و حتما مادرت تاوان‌پس‌میده 

و تو زجر تو شریک

و اما خودت

یکم‌تحمل کن دانشگاه قبول شو و‌خووت و از خانوادت دور کن 

بهشون‌نگو‌که راه دور‌میخای بری 

سعی کن‌دولتی قبول بشی 

و در کنار دانشگاهت‌کار کن

و‌مهم‌تر از همه‌هیچ وقت‌نا امید نشو

دریایی از حرف
همش خودمون با همین حرفا گول میزنیم درست میشه ما حتی از ی زندگی معمولی هم محروم شدیم اول زندگی اینجور ...

ان شاء الله گلم😘

[-چی از قلبِ آدمی ك هی میشکنه ولی بازم میتپه قوی تره!؟🖤🥂✨-]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیزم در اینکه خدا عادل است شکی نیست. به دلایل مختلف که الان برات می گم ولی خیلی از کار ها و بی عدالتی ها در این دنیا دستپخت خوده ما انسان هاست. خداوند متعال برای ما خواسته است که از طریق پیامبر و امام ما را در دنیا و آخرت هدایت کند. ولی ما بدون توجه به دستورات الهی از پیامبر و امامان معصوم که حجت خدا و سرپرست ما در زمین هستند اطاعت نکردیم و اکثر آنها به شهادت رسیدند. اگر آنها فرمانروایان و حاکمان ما بودند بدون شک عدالت را برقرار می کردند. ولی از اتجایی که با کنار زدن امام معصوم حق از مسیر خود خارج شد در دنیا بی عدالتی ها و ظلم های زیادی به بشر حاکم شد. 

مثلا در روایتی هست که حقه فقراء در اموال ثروتمندان است و هیچ کاخی ساخته نمی شود مگر اینکه حق مظلومی ور آن باشد.و اگر مردم خمس و زکاتشان را می دادند بسیاری از فقراء و مستمندان دیگر نیازمند نبودند.مثلا در حکومت امام زمان می گویند چنین است که فقیری پیدا نمی شود و اگر به دستورات و احکام اسلامی رعایت شود خیلی از مریضی ها نُقصان ها از بین می رفت. پس نتیجه می گیریم بسیاری از ظلم ها و بی عدالتی ها ثمره ی نافرمانیه خوده ما است نه تقدیر الهی.ولی اگر چنان چه کسی در این دنیا محجور و مظلوم واقع شد خداوند با عدالت و رحمت خود در دنیای باقی به او عنایات زیادی می کند.پس خداوند به کسی ظلم نمی کند و اگر بلایی سره ما می اید نتبجه ی اعمال خوده ماست. 

البته صحبت زیاد است به همین قدر بسنده می کنم. 

کوتاه ترین دعا برای بزرگ ترین آرزو...! :)))                 [الهم عجل لولیک الفرج]
یه دقه ایست کن من شونزده سالمه نه مث آقا و خانم ایکس انتخاب کردن که بدبخت یا خوشبخت باشم و نه تو ...

شک نکن تو اگه میخواستی میتونستی بهشون ثابت کنی و نظرشونو تغییر بدی...خدا این توانایی و تو وجود ما گذاشته که بتونیم نشون بدیم همینی که هستیم رو نه اینکه دیگران چه فکر میکنن...

من دختری از همکلاسیامو میشناسم که علی رغم سختگیری های مضاعف پدرش کاری کرد که اجازه بدن شهر دیگه درس بخونه ....با منش و رفتارش بهشون ثابت کرده و اعتمادشونو جلب کرده بود.پس شما هم میتونی برای بدست آوردن هر چیزی که میخوای تلاش کنی و اول باید خودتو ثابت کنی ...بهت قول میدم این خود تویی که تعیین میکنی دیگران چه دیدی بهت داشته باشن و به خودشون اجازه زجر کش کردن میدن...از صمیم قلبت از خدا بخواه کمکت میکنه تو این راه.

و آنچه ماند غم نبود، تجربه بود...
2728
چون مادرت همچین پدری و انتخاب کرد  و حتما مادرت تاوان‌پس‌میده  و تو زجر تو شریک و اما خ ...

همه این حرفارو میدونم و بارها شنیدم حرفم اینه که عدل نیص حداقل تو این دنیا عدلی در کار نیص

آدم گاو بودن بعضیارو که میبینه بع گاو بودن خود گاو شک میکنه  
با حرفاتون موافقم خیلی تاثیر گذاره😍من الان 15 سالمه و متاسفانه بلوغ فکری و جسمیمون باعث شده توقعات ...

افرین‌دختر باهوش که ی طرفه ‌قضاوت نکردی

باور کن هیچکی بی‌مشکل نیست 

ادم‌میشناسم‌بهتر ین‌مدل ماشین‌زیر‌پاشه ولی درگیر  روانپزشک

بخدا  

فقط‌ماها‌نیستیم‌ک‌داریم‌سختی میکشیم 

پس بجای افکار منفی بخودمون‌انگیزه بدیدم

وقتی از دو دقیقه بعد خبر نداریم

چرا حرص‌بخوریم!+

دریایی از حرف
شک نکن تو اگه میخواستی میتونستی بهشون ثابت کنی و نظرشونو تغییر بدی...خدا این توانایی و تو وجود ما گذ ...

ممنون عالی بود حرفات💙👌

دیدی کم آوردی؟ درد منم اینه که بچم ولی نمیتونم بچگی کنم

الهی بمیرم برات خیلی سختی کشیدی من با اینکه یه سال ازت کوچیک ترم دردم اومد وقدی داشتی درداتو میگفدی چه پدر مادر بی رحمی😞نزاشتن ازاد باشی پرواز کنی خدا جوابشونو بده😞ولی بازم پدر مادرتن ان شاء الله زندگیت خوب میشه گلم نگران نباش تو هنو فق 16 سالته جوونی جلوته لطفا با مشکلاتت بجنگ زانو نزن کم نیار😘خدا بهترینا رو بت میده😘🌺بزرگ شدی ازدواج میکنی ان شاء الله همسر خوبی نصیبت شه اینجوری یکمم شده زیاد تو چش خانوادت نیسی😘🌺

2740
همه این حرفارو میدونم و بارها شنیدم حرفم اینه که عدل نیص حداقل تو این دنیا عدلی در کار نیص

عزیز دلم 

هیچکی از اینده با خبر نیست 

اگه تو با این‌چیزا خودتو زجر بجدی

ایا چیزی تغییر میکنه

دختر خوب بشین دنبال راهی برای نجات خودت باش

چبکار به برنامه های خدا داری 

دریایی از حرف
الهی بمیرم برات خیلی سختی کشیدی من با اینکه یه سال ازت کوچیک ترم دردم اومد وقدی داشتی درداتو میگفدی ...

من نمیخواستم ناراحتتون کنم ببخشید🤦‍♀💙

ممنون عزیزم توام موفق باشی💙

افرین‌دختر باهوش که ی طرفه ‌قضاوت نکردی  باور کن هیچکی بی‌مشکل نیست  ادم‌میشناسم‌بهتر ین ...

اره یکی اینقد پول داره ولی مریضی داره کل مالشو میفروشه سلامتیشو بدست بیاره بعضی وقتام خدا شاهو میکنه گدا پ هیچ چیزی بی حکت نیس خداوندی که داده اش نعمت نداده اش حکمت😘🌺یکی پولداره ولی در به دره آرامش نداره یکی تاوان مالی خوبی نداره ولی کنار همسر و بچه هاش آرامش و خوشبختی دارن به داده خدام راضین😘🌺

من نمیخواستم ناراحتتون کنم ببخشید🤦‍♀💙 ممنون عزیزم توام موفق باشی💙

نه عزیزم لطف داری ناراحتی چیه😘

ممنون🌺همچنین💕

عزیز دلم  هیچکی از اینده با خبر نیست  اگه تو با این‌چیزا خودتو زجر بجدی ایا چیزی تغییر ...

منطقیع 😂😂

بمنچه خدا برا چی بدبخت آفریدتم😂

موفق باشی💙

منطقیع 😂😂 بمنچه خدا برا چی بدبخت آفریدتم😂 موفق باشی💙

اگه بدبخت موندی تا ابد این‌دیگه مشکل خودته 

شاید انتخاب خانواده بقول خودت‌بدبخت دست خودت نبود

ولی برای اینده خودت‌مقصری

موفق باشید:)

دریایی از حرف