2737
2734
عنوان

یه سوال دارم قصد توهینم ندارم هر چیم باشه حکمت خداس ولی چرا...😪

| مشاهده متن کامل بحث + 1057 بازدید | 88 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگم والا

میشه اینجوری توجیه کرد که دنیا و آخرت با وجود هم تکمیل و عادلانه میشن

هر چند بنظر من خیلیااااا دارن ازین منطق سواستفاده میکنن خون مردم بدبختو تو شیشه میکنن و ظلم میکنن با همین حرف، ولی خودشون این دنیا رو برا خودشون بهشت کردن انشاالله خدا حق مظلوم رو از گلوشون بکشه به حق علی

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2728

اره ده سال تمام ب شوهرم وفادار بودم ولی اون تو همه ی این سالها همه جور خیانتی بهم کرد .. واقعا چرا !!

حالا یکی رو میشناسم بهش گفتن زنت خرابه طلاقش بده ، اونوقت واسه زنه گرریههه میکرد 

چرا خب مگ ما تو این دنیا دل نداریم ارزو نداریم حق زندگی نداریم؟! 

چي بگم عزيزم خود منم گير همين موضوع هستم.امروز تولدمه و دارم گريه ميكنم جالبه دعا هم ميكني جواب نميگيري!

خداوند تكليف فردا را از ما نميخواهد،آن وقت تو به فكر فردايي؟
چرا خب مگ ما تو این دنیا دل نداریم ارزو نداریم حق زندگی نداریم؟! 

چرا داریم..زیاد بهش فکر نکن و درگیر نشو تا سقوط و دیوانگی میبرتت!

دَر سَرَم دُختَرِ پیری عَصَبی میرَقصَد🎭شَهر بَر رویِ سَرِ مَن عَرَبی میرَقصَد🎈این جَهان با هَمه یِ دَغدَغه هایَش دارَد🪁رویِ یِک جُمجُمه یِ یِک وَجَبی میرَقصَد🌪
این دنیا شما ادم ها ساختید دنیایی که خدا ساخته مبتنی بر عدالت و زیبایی است ذات انسان خراب

اره قبول دارم خود انسانا خرابش کردن دنیا رو ولی تو خیلی چیزا انسان دخالت نداره و خدا قضاوت میکنه! 

[-چی از قلبِ آدمی ك هی میشکنه ولی بازم میتپه قوی تره!؟🖤🥂✨-]
2738

بنظر من خدا عدالتش تو این دنیا هم هست 

ولی اینکه چرا به یکی فلان چیز و میده به یکی نمیده رو فقط خودش میدونه ما نمی تونیم نظری بدیم 

به اونی که زیاد میده و قطعا در راه درست نمیتونه مصرف کنه پس تو اون دنیا بازخواست میشه و عذاب بیشتری درانتظارشه

اون دنیارو که نمیشه با پول خرید 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
چي بگم عزيزم خود منم گير همين موضوع هستم.امروز تولدمه و دارم گريه ميكنم جالبه دعا هم ميكني جواب نميگ ...

تولدت مبارک گلم😍🤩ان شاء الله ارزو هات برات خاطره شن😘زندگیت از جامد به مایع تبدیل شه🤗🎂🍉

[-چی از قلبِ آدمی ك هی میشکنه ولی بازم میتپه قوی تره!؟🖤🥂✨-]

کجا خدا گفته توی دنیا عدالت برقراره

دنیا رو دست ادما داده و اهل دنیا رو مبتلا میکنه به انواع مصائب و مشکلات تا راستگو با ایمان از دروغگو بی ایمان مجزا بشن درآخرت و هرکس به جایگاهی که شایسته خودش هست برسه.

انت نار و انا شمعه/ وادری ماطفیک دمعه/خاف تحرگنی حبیبی وننتهی بلایصوت😔

خداوند دنیای عادلانه ای ساخت.این انسان ها هستن که پر از ظلمش کردن.

تو قرآن نوشته که خدا به مردم ظلم نمیکنه این مردمن که به خودشون ظلم میکنن.

اگه قرار بود هر چی تو دنیا شد خداسریع جمع و جور کنه بیکا. نبود که آدمو خلق کنه؟پس انسان واسه چی خلیفه خدا تو زمینه؟یعنی خودش باید برای رسیدن به عدالت تلاش کنه.

انسان لحظه لحظه زندگیش در حال امتحان شدنه.یکی با داشتن پدر و مادر امتحان میشه یکی با یتیم بودن.یکی با پول یکی با بی پولی.یکی با سلامتی یکی با بیماری.

عقل ما اونقدر محدوده که حکمت خدا رو از کارهاش درک نمیکنیم و باید یادمون باشه یه قسمتی از اتفاقات دنیا هم نتیجه رفتار های خودمون. نتیجه بعضی از اعمال انسان تو دنیا بازتاب پیدا میکنه.مثلا ظلم کردن قوی به ضعیف و تا مردم خودشون تلاش نکنن و نخوان خدا سرنوشتشونو تغییر نمیده

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
تولدت مبارک گلم😍🤩ان شاء الله ارزو هات برات خاطره شن😘زندگیت از جامد به مایع تبدیل شه🤗🎂🍉

مرسي عزيزم فعلا كه سه ساله وضعم همينه بدتر هم ميشه جالبه ديگران هرچي رو به جلو ميرن مشكلاتشون حل ميشه ولي واسه من بيشتر ميشه!

خداوند تكليف فردا را از ما نميخواهد،آن وقت تو به فكر فردايي؟
اره قبول دارم خود انسانا خرابش کردن دنیا رو ولی تو خیلی چیزا انسان دخالت نداره و خدا قضاوت میکنه!&nb ...

جواب سوالاتت انقدر قشنگ تو کلام خداوند هست که حظ میکنی  از جانب خداوند هیچ بدی به انسان نمیرسد بدی نتیجه اعمال خودش یا بدی دیگران مگر ابتلائات یا همان امتحانات الهی که خداوند فرموده انسان را با کاهش در جان و مال و اولاد و گرسنگی امتحان میکنیم و بشارت باد بر صابران که برای انها صبر بر امتحان انقدر نیکوست که ...

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
2706