2733
2739

داداشم وقتی  بچه بود خاله ام هم دختر خیلی کوچولو داشته همیشه به داداشم میگفت تو دیگه دوماد خودمی

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

کار بی فرهنگاست

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...

خب

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

شوهر عمم همیشه به من میگفت هیچ اتفاقیم نیفتاد😐

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2740

اشکالی نداره ما هم با داییم شوخی میکنیم میگیم دختر من تک دختره و فلان خواستگارش زیاده و ... اما تهش شوخی هست و بچه ها بزرگ که بشن خودشون برا زندگیشون تصمیم میگیرن ...

من ی پسرعمو تو سن داشتم خیلی دعوا میکردیم ی بار عموم گفت دعوت نکنین شما عروس دوماد میشن آینده 

حالا پسر عموم عررررررر که من اینو نمیخوام😂😂

😢میشه برای حل شدن مشکلاتم صلوات بفرستین😭😢🙏🙏

من بچه ندارم ولی زنداداشم گاهی شوخی میکنه میگه دختردار شو عروسم بشه 

خیلی از اون شوخیش بدم میاد . نمیدونم اگر بعدها بگه چه واکنشی نشون بدم

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
من ی پسرعمو تو سن داشتم خیلی دعوا میکردیم ی بار عموم گفت دعوت نکنین شما عروس دوماد میشن آینده  ...

😅😅😅😅😅❤️

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
2706