2737
2734

شوهر من خیلی خیلی سرده اصلا حرف هم نمیزنه فقط در حد ضرورت ولی به خاطر من و پسرم هرکاری می‌کنه رومون خیلی حساسه می‌دونم خیلی دوسم دارم ولی از اینکه حرف نمیزنه محبت نمیکنه مثلا تو خیابون دستمو نمیگیره میگه زشته نگاه میکنن خیلی اذیت میشم‌خودم خیلی اجتماعی و بگو و بخندی ام ولی با این آدم افسرده میشه چیکار کنم به نظرتون

جواب های منطقی و خوب بدید لطفا خانم های موفق بگن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

غالبا آدمهایی که درون گران  ، محبت کلامی محدودی دارن  اما  در عمل  محبت شونو  بروز میدن  . 

خوبی هاشونو  برای خودتون بنویسید  تا دلگرم بشید  و بعد  ایشونو  با تمام خصوصیات شون  بپذیرید  .

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من همسرم از نظر اخلاقی خوبه پاکه گیر نمیده خودم تو همه چیز ازادی عمل دارم و خونوادشم خوبن و راضیم ولی ی مقدار سرد مزاجه که بعضی وقتا باعث میشه بقیه خصلتاشو نمیبینم یکی دوبار یهو طلاق افتاد به ذهنم گفتم نکنه حالا با یکی دیگه ازدواج کنم بدتر باشه البته سردیش طوری نیس که شدید باشه ولی به هر حال من راضی نیستم 

نه به اقایی  نه به شوشویی   نه به کراش و رل 
2706