2737
2739
عنوان

پیرو تاپیک بچه امو تو مهمونی دعوا کردن یه چیزی تعریف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2687 بازدید | 53 پست

دیروز مهمون دارم
بچه اش فقط ۲ سالشه
این زن و شوهر یک دقیقه این بچه رو ول نمیکردن
بحدی حواسشون بهش بود...خدا ازت راضی باشه که چقدر تو فهمیده ای
من که نمیتونم تموم خونه امو جمع کنم که بچه تو چیزی نشکنه
وقتی میخواست به چیزی دست بزنه
مامانش میگفت نه عزیزم
یا اگه شکستنی نبود بهش میداد
تمام حواسش بود که به در و دیوار نزنه

بعضیا میگن خوب بچه نمیفهمه
خدا شاهده من خواهر زاده دارم
جوری از خواهرم حساب میبره و حرف شنوی داره
بهش بگه پسرم به تلویزیون دست نزن دیگه سمتشم نمیره
اما یه سیلی هم تا حالا بهش نزده
اما مادر و پدر باید یه جوری باشن بچه یه حسابی ببره
مامان و باباها الان بچه رو ول میکنن میگن ما با بچه مهربونیم
خونه خودت مهربون باش
چرا باید برای مهربونی تو زندگی ما به گند کشیده بشه

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست

مهمون حبیب خداست احترامش واجبه

من که نمتونم بگم ‌دست بچتو بشور

یا حواست به بچه ای خودت باشه

اما تو باید جوری باشی که لایق احترام باشی

که دفعه دیگه وقتی میای دلمون نلرزه

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا خواهر شوهرم بچه اش تو کوچه بازی میکنه با دست و پای خاکی میاد خونه جاریم
این زن عقلش نمیرسه پا و دست بچشو بشوره
خوب جاریمم حق داره از در که میاد میگه 
باز این اومد...و بهش بیمحلی میکنه

عزيزم شما الان دوتا مقوله ي كاملا جدا رو باز كردي؛ يكي تربيت بچه توسط پدرو مادرش يكي هم مسئله ي مهمون داري

اولي كه تربيت بچه ست كلا خيلي مفصله و خب همه قبول دارن بايد بچه رو خوب و درست تربيت كرد

ولي موضوع تاپيك قبلي راجع به مهمون داري بود، ببين وقتي خونه ي شما مهمون مياد بلاخره مثلا از هر بيست نفر ممكنه يكي بچشو خوب تربيت نكرده باشه و مثل مهمون اول شما گند بزنه به خونه زندگيه ميزبان، اول بايد اينو قبول كنيم ديگه درسته؟؟؟ چون همه ي آدما كه مثل هم نيستن(كاش تربيت همه درست بود ولي خب متاسفانه اينجور نيست)

حالا وقتي همچين خانواده اي اومدن مهموني دو تا كار ميتوني بكني؛ يا همون واكنش خودتون كه خونسرد بودين و چيزي به مهمونتون نگفتين كه ناراحت بشه و دلش بشكنه يا مثل ميزبان تاپيك قبلي كه به بچه گفته ميزنمت و حرفاي بد كه دل مامان و باباش شكسته و بنده خدا بغض كرده بود

ببين اينكه مهمون شما رو تخت جيش كرده دست لواشكيشو زده به پرده و اينا قطعا خيلييي ناراحت كنندس، كسي بگه من ناراحت نميشدم بايد به سلامت روانش شك كرد بعدشم شما هم كلي هزينه كردي هم دو روز كار كردي تا تميزشون كني ولي آخر سر وجدانتون راحت بوده كه دل كسيو نشكوندي

ولي ميزبان تاپيك قبلي اگه الان بخواد چندبرابر هزينه ي شما خرج كنه يا ده روز خونه ي اوني كه دلشو شكونده بره و بياد تا از دل مهمونش دربياره شايد بازم موفق نشه و نتونه دلشو بدست بياره، تازه اگه مهمونش اونو ببخشه هيچوقت اون رفتارش يادش نميره

خلاصه اينهمه نوشتم تا بگم تو اين دنيا ارزش دل آدما خيلي بيشتر از پول و مادياته

كاش همه بچه هاشونو درست تربيت ميكردن، كاش هيچ فقيري وجود نداشت، كاش هيچ مرد يا زني خيانت نميكرد، كاش هيچوقت مريض نميشديم، كاش... كاش...كاش...

ولييييييي

همون جمله ي طلاييه خودم اينكه:< ما باااايد قبول كنيم كه قرار نيست همه ي امور دنيا بر وفق مراد ما پيش بره>

وقتي اينو با تمام وجودت پذيرفتي تحمل خيلي از اتفاقا برات آسونتر ميشه

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
2731
یا خواهر شوهرم بچه اش تو کوچه بازی میکنه با دست و پای خاکی میاد خونه جاریم این زن عقلش نمیرسه پا و ...

بچه هاي خواهرشوهراي منم خيلي شلوغ و ريخت و پاش ميكنن ولي بازم من چيزي بهشون نميگم و برعكس خيليم دوسشون دارم اونا هم بالطبع منو خيليييي دوست دارن و زندايي جون از زبونشون نميفته

ميگم اونا الان بچه ن و اين شيطنتاشون موقتيه و بلاخره يه روز بزرگ ميشن و اونوقت عشقي كه من تو وجود اونا كاشتم يه عمر به خودم برميگرده و هميشه ازشون احترام و علاقه ميبينم و همين برام ازشمنده

باور كن بچه بي محلي رو متوجه ميشه و تو دلش ميمونه

اينكه با دست و پاي خاكي مياد خونه از بچگيشه نه از روي عمد

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️

وای من کاملا با شما موافقم.من فقط سه ساله عروسی کردم بچه های جاریم میرن رو تخت بپر بپر بعد کل اسباب بازی های پسرمو میریزن میشکنن رفتنی هم به زور باید ازشون بگیری رو مبلا بپر بپر خوراکی رو روی تخت و مبل میمالن میرم آشپزخونه دنبالم آوهر میشن.یه کلمه بهشون نمیگن نکنین.من خیلی خودمو کنترل میکنم ولی آخرش چون میبینم بهشون تذکر نمیدن خودم زبون باز میکنم

من نمیگم میزد بچه اشو میکشت یا میزد رو دست و پاش اما نباید تو خونه خودش رو تربیت فرزندش کار میکرد ...

عزيزم من يه دوستي دارم اين پسرش وحشتناك خرابكاره بعد همه جا از دستش شاكي اند اينم بچه اشو خونه همه ول ميكنه يه بار خونه من بودش داشت ميگفت همه چرا به بچه من گير ميدن تو خونه كه همش بايد درگيرش باشم ميرم مهموني كه ديگه نميتونم همش دنبالش باشم ميخوام برم مهموني راحت باشم من فقط اينجوري بودم  

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

منم شب مهمون دارم بچشون خیلی شیطونه😭😭

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
2738

استارتر تو خیلی خانومانه ومحترمانه رفتار کردی 

اما ، یه بچه ی ۴ ساله ، اونقدری بزرگ شده که مادرش بتونه جلوشو بگیره 

من جای تو بودم خیلی ناراحت میشدم 

اما اینجا بچه مقصر نیست ، پدر و مادر مقصرن 

من اینجور وقتها سعی میکنم با همچین ادمایی زیاد رفت و امد نکنم 

اگه هم جزء بستگان نزدیک بودن ، بهشون میگفتم تشکمو دادم قالی شویی ، پرده مو دادم اتو شویی ، باید اینجور ادما بفهمن ، سری بعد که اومدن خونه مون ، اگه مادرش بچه شو کنترل نکنه ، من کنترل میکنم

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
عزيزم من يه دوستي دارم اين پسرش وحشتناك خرابكاره بعد همه جا از دستش شاكي اند اينم بچه اشو خونه همه و ...

البته یه کوچولو حق داره 

تو خونه بچه اونقدر اذیتش میکنه ، دلش میخواد از مهمونی لذت ببره ، البته میتونه بچه رو بذاره خونه مادربزرگ ، خودش تنها بره مهمونی

اگرچه این بچه مادربزرگشو هم کلافه میکنه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

یکساله عروسی کردم الان باید فرشامو بدم قالی شویی. 

یه تیکه اندازه گردو سوخته. یه چیزایی ام مثه چسب ریخته روش که با بدبختی پاک میکنم. خب والدین حواسشون به بچه‌هاشون باشه. وقتی میرن مهمونی اسباب بازی مورد علاقه بچشون و ببرن. 

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
البته یه کوچولو حق داره  تو خونه بچه اونقدر اذیتش میکنه ، دلش میخواد از مهمونی لذت ببره ، البت ...

عزيزم چه حقي داره ايشون مادر شدن با علم به سختي هاي مادرشدن حالا ديگه بقيه قرار نيست تاوان بدن بچه اش بقيه بچه ها رو گاز بگيره سلوغ كاري كنه ظرف بشكنه تلويزيون رو بخواد بندازه بعد مادرش تقصيري نداره ميخواد راحت باشه؟كسي هم نگه نميداره ايشون بياد مهموني

منم تازه عروس بودم خواهرشوهرام میومدن بچه هاشونو ول میکردن گند میزد به خونه زندگی من دریغ از یه تذکر 

خواهرشوهر کوچیکم هرروز میومد میگفت فیلم عروسیتو بزار ببینم میشست پای فیلم بچش خونه زندگی منو داغون میکرد یبار تخته گوشت به اون سنگینی رو ورداشت میخواست بکوبه به یخچال خودم دعواش کردم وقتی مامانش نمیفهمه یا میرفت اتاقو داغون میکرد منم دیگه قفلش کردم تو یه روز چندتا وسیله دکوریمو شکوند اصلا انگار نه انگار نگفت بچه بشین سرجات یا معدرت خواهی که چندتا وسیله شکوندیم منم خودم دعواش کردم تازه برگشت به بچش گفت نه زندایی با تو نیس منم بهم برخورد وقتی کسی هرروز میره خونه کسی دیگه باید بفهمه حواسش به بچش باشه دیگه یبار که داشت بچشو از پوشک میگرفت بدون اینکه خودش بیاد بچشو فرستاد خونه ما اونم جیش کرد رو فرش بعدم اومد پایین با خنده و خوشحالی گفت عههه جیش کرد منم اون قسمت یه پادری انداختم تا بشوریمش گفت اونو ننداز ملافه بندازی بهتره.نه معدرت خواهی نه چیزی منم اونجا چیزی نگفتم چون صددرصد قهوه ایش میکردم صبر کردم بعد که رفت رفتم پیش مادرشوهرم گفتم به فلانی بگو میاد خونه من حواسش به بچش باشه هربار میاد زندگی منو داغون میکنه یه معدرت خواهیم نمیکنه

شاید بگید مهمونو فلان اما کسی که هرروز میاد مهمون نیس پس باید حواسشو جمع کنه بعدم استانه تحمل هرکسی با دیگری فرق داره پس اگه خودتون این چیزارو میتونید تحمل کنید دلیل بر این نیس که من یا خیلیای دیگه ام بتونیم این رفتارارو تحمل کنیم شیطنت بچه تا حدی طبیعی  از یه جایی به بعد میشه بی ادبی

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
منم تازه عروس بودم خواهرشوهرام میومدن بچه هاشونو ول میکردن گند میزد به خونه زندگی من دریغ از یه تذکر ...

شيطنت هاي بچه اشون براي خودشون شيرينه فكر ميكنند بقيه هم بايدبراشون شيرين باشه و قربون صدقه بچه اشون برند والا

شيطنت هاي بچه اشون براي خودشون شيرينه فكر ميكنند بقيه هم بايدبراشون شيرين باشه و قربون صدقه بچه اشون ...

درسته پدرومادر باید بدونن کارایی که برای خودشون شیرین برای بقیه شیرین نیس.ما رفتیم معازه شوهر خواهرشوهرم پول نقد بگیریم کافی نت داشت حرف افتاد گفتیم فرشامونو دادیم بشورن گفت وا شما که چندماهه ازدواج کردین گفتیم پسر شما جیش کرده خدا شاهده قهقه زد خندید واقعا بیشعوری تا کجا😐😐

اونوقت من بچم کوچیکه یه سالش بود رفتیم خونه جاریم هندوونه اورد گفتم یه زیر سفره بده بندازم زیرش ممکن اب هندوونه بریزه رو فرش لک بشه قبول نمیکرد اصرار کردم اورد خب اون روش نمیشه بگه حواست به بچت باشه تعارف میکنه منکه بچمو میشناسم باید حواسمو جمع کنم

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706