2737
2739
عنوان

پیرو تاپیک بچه امو تو مهمونی دعوا کردن یه چیزی تعریف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2687 بازدید | 53 پست
قوربون دهنت خواهرم پسرش بزرگم ‌شده هر جا میره تو کیفش دسمال و پارچه هست یه لیوان اب بخوره بچه م ...

درستشم همینه👌منم تا دخترم عقلش نرسه جایی نمیخوام برم بزرگترم بشه انشاله میخوام همینکارو بکنم 

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
درستشم همینه👌منم تا دخترم عقلش نرسه جایی نمیخوام برم بزرگترم بشه انشاله میخوام همینکارو بکنم 

اخه بابا صاحب خونه روش نمیشه

تو خودت باید تکلیف و وظیفه ی خودت رو بدونی

ادم باید یه جایی برای احترام بزاره

افرین بهت...

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه بابا صاحب خونه روش نمیشه تو خودت باید تکلیف و وظیفه ی خودت رو بدونی ادم باید یه جایی برای احتر ...

قربونت عزیزم

اره من خودم زخم خورده ام باید حواسمو جمع کنم🤭🤭

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

اخ گفتی 

دوست من پسرش ۳سالشه میاد خونم وحشت میکنم،کیک شکلاتیو میگیره دستش مثلا می‌ره می‌چرخه تو خونه و اتاقا میخوره،اسباب بازی بچه هامو میگیره،کلا زیر مبل میشه اسباب بازی 

یبار اومده بودن خونم منم تازه همه جارو مثل دسته گل کرده بودم بخدا،یعنی وقتی رفتن جای انگشتاش که کیک خورده بود رو تموم خونه و کابینتا بود،سرامیکا کلا شده بود کیک و چربی و شکلات،بستنی رو داده بود دستش خودش بخوره قطره قطره ریخته بود زمین 

کل فرش و پشت مبلا خرده کیک بود  

بعد دوستمم همیشه میگه پسر من چیزی خوردنی عادت داره بشینه بجا رو زیراندازش بخوره بره😑😑😑😑

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2728
اخ گفتی  دوست من پسرش ۳سالشه میاد خونم وحشت میکنم،کیک شکلاتیو میگیره دستش مثلا می‌ره می‌چرخه ت ...

دست رو دلم نزار که خونه

اگه میدونستم تمام وسایل خونه ام رو سیاه میگرفتم😂😂

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست
دست زو دلم نزار اگه میدونستم تمام وسایل خونه ام رو سیاه میگرفتم😂😂

فرشای من سرمه ای رنگه،کابینتا کلا سفید سرامیکا و فرش آشپزخونه و پرده هم سفید  

فقط از خدا می‌خوام نیاد دیگه خونم 

بچه هامو میزنه موهاشونو می‌کشه مامانش بعد یه ساعت تازه فقط یبار آروم میگه پسرم کار خوبی نیست🤕🤕🤕 

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

شما خاطره ای ندارین؟؟؟؟؟؟

اولین مورد بگم من یه داداش داشتم این پسر وقتی میرفتیم مهمونی فقط گریه میکرد و بابام رو کتک میزد و م ...

دعا نویس برای بچه ای که گریه میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟ چی بگم دیگه

کاربر مرد.  راست میگم بخدا. مرد و همه از شرش خلاص شدن.                                                  من جنگیدن رو یاد گرفتم. کاش همزمان یاد میگرفتم برای یه ادم باارزش بجنگم
2738
دعا نویس برای بچه ای که گریه میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟ چی بگم دیگه

اره بخدا

میگفتن دیوونه اس

دعا بگیرید ارون بشه

ولی اینا نبود 

فقط وقتی مادرم داداشم رو حامله بود

پدرشون مریض بود و مادرم خیلی نارحت بود

بعد ۶ ماهه باردار بود پدرشون فوت شد

کارش گریه بود

خوب اینا تو روحیه بچه اثر میزاره

اونم بچه عصبی بود و لجباز

انقدر باهاش راه اومدیم یعنی سر به سرش نزاشتم تا کم کم دست از لجبازی برداشت