2737
2739
عنوان

ویارهای عجیب غریب من ..😣

| مشاهده متن کامل بحث + 5739 بازدید | 271 پست
بچت دختره

😍🤗🤗🤗🤗🤗🤗جووووووونمی جووون 😍

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

من ۶ هفته رو ۶ روزمه 

افتادم ی گوشه تکون نمیتونم بخورم

از هدچی غذاس متنفرم و بالامیارم از بوشونم متنفرم 

از مغذیجات بادوم پسته گردو فندق متنفرم بیچاره شورم مغذ میکن لب نمیزنم حالم خیلی بده اسم غذابیاد بالا میارم الانم خوندم تاپیک تو حالم بد شد ای خدا کی تموم میش و خوب میشیم پس 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ا واااا پس یکی پیداش شد آجیل بدش بیاد 😅🤗

بله تنها نیستی منم بعدازظهرا حالت تهوع داشتم بیشتر گوشت دوست داشتم کبابی.از هله هوله زیاد خوشم نمیومد بیشتر میوه میخوردم تا میتونی میوه بخور عااالیه

خيلى وقتا خوشبختى ميتونه از دونفره به خوشبختى سه نفره تبديل بشه..😍❤️خدایا ممنونم از هدیه قشنگت😍😍
عزیزم من خودم ویار وحشتناکی داشتم اسم تخم مرغ میومد بالا میوردم  تا الان که دخترم نزدیک یکسالش ...

اره تلخه ...جانه من 

بخدا خودم از اول گفتم دختره 😍😍😍😍😍

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2731
خیلی سخته ویار ولی خب زود میگذره دوره‌اش من به مردا ویار داشتم!میرفتم خونه‌ی مامانم وقتی بابام میوم ...

😂😂😂 

هنوزم بو میده !😂😂 خیلی عالی گفتی 

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
من ۶ هفته رو ۶ روزمه  افتادم ی گوشه تکون نمیتونم بخورم از هدچی غذاس متنفرم و بالامیارم از بوش ...

من از ظهر تا شب بخوابم حالت تهوع دارم 

یه روز فقط ویتامین ب ۶ خوردم نمییییدونی چقدر حالم بدتر شد دیگه نخوردمش

بهتر میشی عزیزم نگران نباش 

من امییییدم فقط به اینه که میگن تا ۱۴ هفته ویار کم میشه ...😣

من ۶ هفته رو ۶ روزمه  افتادم ی گوشه تکون نمیتونم بخورم از هدچی غذاس متنفرم و بالامیارم از بوش ...

هنوز ک اول کاری😂😂

خيلى وقتا خوشبختى ميتونه از دونفره به خوشبختى سه نفره تبديل بشه..😍❤️خدایا ممنونم از هدیه قشنگت😍😍
2740
وای من همش گشنمه ...نکه قندم بالاس برا من ۹۶ بود  گفت برا باردار بالاس

آره دیگه قند من به شدت پایینه برای شما بالا 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗

میگذره احتمالا شما هم دختر باردارید

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
من از ظهر تا شب بخوابم حالت تهوع دارم  یه روز فقط ویتامین ب ۶ خوردم نمییییدونی چقدر حالم بدتر ...

برای حالت تهوع دمیترون بخور 

من دلم بشدت نمک میخواست

کاهو و یونجه اونقدز میخوردمااااا

از بوی مرغ متنفر بودم

همینطوز بوی کباب

ولی بال کباب شده مرغ دوست داشتم.عاشق دوغ بودم و سیررر

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه..شکررت که برام حفظش میکنی..شکرت که دارمش💝
بله تنها نیستی منم بعدازظهرا حالت تهوع داشتم بیشتر گوشت دوست داشتم کبابی.از هله هوله زیاد خوشم نمیوم ...

عین خودمی پس 😍

میوه چند روزه نمیتونم بخورم ...همشون قند دارن 

اها گوجه فرنگی خیلی دوست دارم با نمک میخورم

میوه فقط خیار و سیب و کیوی مجازه برام

2706