2737
2734
عنوان

ویارهای عجیب غریب من ..😣

| مشاهده متن کامل بحث + 5739 بازدید | 271 پست
من از ظهر تا شب بخوابم حالت تهوع دارم  یه روز فقط ویتامین ب ۶ خوردم نمییییدونی چقدر حالم بدتر ...

اندانسترن بخور البته با نظر پزشک هر چند برای من سرم هم جواب نمیداد

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره نفسش حرف میزنه من حالم بد میشه  بمیرم طفلی انقدرم مهربون و خوبه دلم میسوزه براش

قدرشو بدون شوهر با درک و شعور تو بارداری نعمته 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
2731

قند رو ناشتا چک کردی؟ یه بار به من گفتن قند داری همه چی ممنوع بعد معلوم شد نمونه گرفتن ازم نپرسیدن ناشتایی یا نه قبلش یک آب انبه و کرواسان خورده بودم ضعف نکنم از صبح سرپا بودم!

ویارم روزی دو سه چهارتا انار بود و آلبالو که فصلش نبود رفتم یخ زده گیر آوردم نشستم همشو یه جا خوردم. نمک ممنوع بودم چون فشارم بالا بود خیلی هم هوس نمیکردم.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
برای حالت تهوع دمیترون بخور 

قرص دمیترون ...مثلا ظهر بخورم تاثیر داره به نظرت 

تا حالا نخوردمش

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
عین خودمی پس 😍 میوه چند روزه نمیتونم بخورم ...همشون قند دارن  اها گوجه فرنگی خیلی دوست دارم ...

آها ان شاءالله ب سلامتی ب دنیا بیاد

خيلى وقتا خوشبختى ميتونه از دونفره به خوشبختى سه نفره تبديل بشه..😍❤️خدایا ممنونم از هدیه قشنگت😍😍
2740
😂😂😂  هنوزم بو میده !😂😂 خیلی عالی گفتی

😂😂😂

نه تا هفته‌ی ۱۶ بود میداد بعدش بوش رفت😅

خیلی چندشم میشد ازش،بیچاره بعدنا بهم میگفت یه جوری با حالت چندش بهم نگاه میکردی که خودمم از خودم چندشم میشد😁

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
عین خودمی پس 😍 میوه چند روزه نمیتونم بخورم ...همشون قند دارن  اها گوجه فرنگی خیلی دوست دارم ...

گوجه زیاد نخور دختر 🤣🤣🤣تو ریحانه بهشتی نوشته بچه رو خنگ میکنه 

نمکم همینطور ی وقت خدای نکرده فشارتم میره بالا 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗

منم هشت هفته ام

ویارم ب شب هست همین ک هوا تاریک میشه حالم بد میشه

کلن ب بوها حساس شدم

همه چی میخورم ولی از بوشون بدم میاد😷

اب و چای زیاد دوست ندارم

لرز دارم

همش سردمه

تهوع هم همه روز دارم تقریبا

قرص دمیترون ...مثلا ظهر بخورم تاثیر داره به نظرت  تا حالا نخوردمش

آره ظهر  بخور چون میگی شب حالت تهوع میگیری

خيلى وقتا خوشبختى ميتونه از دونفره به خوشبختى سه نفره تبديل بشه..😍❤️خدایا ممنونم از هدیه قشنگت😍😍
😂😂😂 نه تا هفته‌ی ۱۶ بود میداد بعدش بوش رفت😅 خیلی چندشم میشد ازش،بیچاره بعدنا بهم میگفت یه جوری ...

بیچاره 

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
2706