2733
2739
عنوان

مطیع ترین عروسی ک دیدین تاچ حد بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 62 پست
چجورین چقدر کارمیکنن

تو یه اتاق تو خونه مادرشوهر زندگی میکنن و هممه کارای خونه با اوناس و جرات ندارن جوابشونو بدن 

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا گناه ندارن جاری منم همینه خودشیرینن باید‌ چوبشم بخورن چه طعنه ها که من نشنیدم بخاطر این رچپاچه ...

خودشیرینی راههای دیگه هم داره اینا خودآزار هستن و بیچاره

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2728

جاری من مثلا مادرشوهرم میخواد تا شهر بغلی بره برای خرید با آب و قران ردشون میکنه مراسم بغض و روبوسی میزاره برا فاصله یک ساعته همه خانواده شوهرم میدونن از لوس بازیاشه ولی چون به نفعشونه به روش نمیارن 

نه پس مث ملکه ها بشینه کلفتیشو کنن نرماله  برای دشمنش ک نیست دو تا قابامه رو شسته

😑بله هرکس یه روش و سلوک و اخلاق و تربیتی داره 

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭

عروس عمه شوهرم برای بار اول که رفتیم خونه عمه شوهرم تا کمر توکابینت بود داشت تفاله چایی رو تو سطل خالی میکرد من چون ندیده بودنش فکر کردم مستخدمشونه،وبهش درست حسابی سلام علیک نکردم،چون خیلی پولدارن همیشه مستخدم دارن،به نظرم کارش خیلی چیپ بود ،البته الان بعد ۱۵ سال گرگی شده برای خودش

2740
چجوری

۱۸ساله بامادرشوهرم زندگی میکنم همه کاراشو انجام میدم هرجا بریم میبریمش  و برادر شوهر داشتم مجرد بودن ۱۰سال همه کاراش گردن من بود شورتهاشونم من میشستم مهمونیاشون همیشه آشپز بودم بعدش ظرف میشستم جارو میکروم پسرم که ۴سالش شد برادرشوهرم ازدواج کرد گفتن پسرتو باید بفرستی پیش این کفتار تا تنهانخابه ۴سال شبها پسر و دخترم میرفت پیش اون خلاصه هرچی بگم‌کم گفتم 

خاک برسرم

زندگیم تباه شده

شخصیت پادری داره پادری رو هم باید پاتو بزاری روشو رد شی بهش فکدم نکنی

این طوری نگید 

حالا فرضا همچین شخصی هم وجود داشت دلیلی نداره ما هم پامون را بگذاریم روش یا بهش فکر نکنیم حداقل ما می تونیم با احترام گذاشتن بهش کمی بهش عزت نفس بدیم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

مامانم.سر من ک حامله بود مامان بزرگم میفرستادش تو حیاط لباس بشوره ب دنیا هم ک اومدم همینجور.ی بار سر لباس شستن بخیه های مامانم باز شد.

زنداییم.داییم جلو جمع هرچی دلش میحواد بارش میکنه ولی بنده خدا هیچی نمیگه.تازه داییم اعتیادهم داشت

مرد=انسان  زن=انسان  انسان=انسان
این طوری نگید  حالا فرضا همچین شخصی هم وجود داشت دلیلی نداره ما هم پامون را بگذارین روش یا بهش ...

این دنیا همینجوریه.هرچی کوتاه بیای احترام بذاری فکرمیکنن خبریه سوارت میشن

مرد=انسان  زن=انسان  انسان=انسان
2706