2737
2739
عنوان

مطیع ترین عروسی ک دیدین تاچ حد بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 956 بازدید | 62 پست

یاد کوزت افتادم واقعا همچین دختری چرا باید ازدواج کنه که بعدا به دخترشم همینا رو یاد بده و این دور باطل تکرار بشه 

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همین؟؟؟ خب منم برای مادرشوهرم کار میکنم یعنی مطیعم؟؟؟ مطیع  عروس دایی مامانمه ک چهارده ساله تو ...

همین؟؟!!!قابلمه های خونه یکی دیگه رو سیم بکشه این زن نرماله؟؟

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2740

من اوایل خیلی احترام میذاشتم البته کار کردن و کمک به مادرشوهر کار بدی نیست ولی من توهین شنیدم و بی اندازه دخالت دیدم و با یه خرکت طوفانی همه رو برای ابد گذاشتم سر جاشون

2706